Skocz do zawartości
MsKubek123

HTC Desire X - czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Co o nim myślicie? Dla mnie telefon wydaje się rewelacyjny ciekawe jaki będzie ekran i jakość muzyki?

Edytowane przez baca01
    edycja tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cegulla

Mnie najbardziej ciekawi cena. Jakby cena na allegro wynosiła jakieś 800zł to bym ten telefon może i kupił. Moim zdaniem, jest to taki odpowiednik samsunga galaxy ace 2 .

EDIT: Kurcze nie wie nikt kiedy będzie on dostępny w Polsce ?

Edytowane przez cegulla

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma ktos moze juz ten telefon?

Jak wykonanie? Jakie materialy?

jaka szybkosc dzialania?

jak jakosc wyswietlacza?

Posiada gorile glass?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mz1990

Na razie jeszcze nie jest dostępny w sprzedaży, przynajmniej nie w Polsce. Wszędzie jest na razie przedsprzedaż. Ale na zagranicznych serwisach już jakieś recenzje widziałem, poszukaj sobie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dabman

Wczoraj dostalem do reki pare sztuk, ani to One V, ani One S. Cos nowego ale niepotrzebnego przy takiej ilosci dostepnych innych modeli htc, tymbardziej ze nadchodzi one VS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Noe51

Witam

Od wczoraj jestem posiadaczem tegoż telefonu – jeżeli macie jakieś pytania walcie śmiało a postaram się odpowiedzieć na nie.

Tak na szybko i krótko od siebie:

Przesiadłem się na ten modelu z One S (wer. 1.5MHz) który jak się okazało był jednak za duży jak dla mnie. Desire X jest mniejszy i świetni leży w dłoni a także w każdej kieszeni. Wykonanie telefonu na bardzo dobrym poziomie, nic nie trzeszczy ani skrzypi nawet pod naciskiem. Prędkość działania moim zdaniem wystarczająca i porównując np. z One V (którego też miałem) czuć że procesor jest dwu jajowy. Otwarcie dialera, menu lub wiadomości trwa prawie natychmiast gdzie w One V czasem myślał 2-3 sekundy. Jest natomiast ciut wolniejszy od One S – czyli tak reasumując prędkość działania jest właśnie między tymi dwoma modelami. Jedna rzecz jest wspólna tego modelu z One V: sense jest również okrojony czyli posiada tylko 5 pulpitów i brak jest niektórych animacji np. pogoda po odblokowaniu na całym ekranie. Zdjęć jeszcze nie zdążyłem cyknąć ale w necie znalazłem i są moim zdaniem wystarczające. To tyle ode mnie na szybko.

Macie pytania walcie…. ;)

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mz1990

O baterii coś napisz, ile trzyma w praktyce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Noe51
    O baterii coś napisz, ile trzyma w praktyce

daj mi i baterii parę dni... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przyłączam się do pytania o bateria: ile trzyma a oprócz tego pytanie takie:

1. ile jest pamięci przeznaczonej tylko na aplikacje?

2. jak chodzą jakieś bardziej wymagające gry? coś w 3D czy przycina, ogolnie jak twoje wrażenia dot. procesora.

3. czy mogłbyś wrzucić jakieś screeny z testów benchmarkowych?

4. czy podczas nagrywania filmów jest ciągły autofokus? czy ustawia się go tylko na początku i potem juz automatycznie nie wyostrza?

5. jak z jakością muzyki na słuchawkach tych dołączonych do telefonu?

6. jak z glośniscią i jakością dziwięku podczas połączenia telefonicznego?

7. czy twój model posiada funkcję NFC bo gdzies w necie natknąłem się na info, że niby jest NFC.

8. czy jest preinstalowany jakiś probram do EDYCJI pików .xcl i .doc?

9. jak ogólnie sie sprawuje? czy zauwazyłeś jakieś zwiechy systemu, lagi, dziwne utraty zasięgu itp?

10. czy stockowa przeglądarka ma w ustawieniach funkcję, która pozwala otwierać strony internetowe odrazu w wersji komputerowej? niektóre telefony tego nie mają i otwierają stony najpierw w wersji mobilej i dopiero na stronie trzeba szukać możliwości przełączenia na widok komputerowy.

Jak narazie tyle ale pewnie jeszcze coś mi sie nasunie :)

Wczoraj dostalem do reki pare sztuk, ani to One V, ani One S. Cos nowego ale niepotrzebnego przy takiej ilosci dostepnych innych modeli htc, tymbardziej ze nadchodzi one VS.

One VS? nigdzie nie spotkałem się z takim modelm... mógłbyś powiedzieć coś więcej co to za model?

Edytowane przez Darkwater00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cegulla

Co do tego sense. Skoro miałeś porównanie z htc one s to powiedz jak jest z funkcjonalnością sense bo wiemy, że sense w htc one v jest okrojone i mniej funkcjonalne a jak jest z desire x?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi