Skocz do zawartości
MsKubek123

HTC Desire X - czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Noe51

znalazłem coś co mnie denerwuje... tylko nie wiem czy w tym telefonie czy w w androidzie czy w sensie...

Przeniosłem sobie część aplikacji i gier z pamięci telefonu na kartę sd. Aplikacje te były wrzucone na pulpit do różnych folderów i teraz za każdym razem gdy resetuje telefon to znikają z tych folderów i muszę na nowo je tam przeciągać.... :zdegustowany:

ktoś zna rozwiązanie... oby nie format! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    samez

Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem Desire X :) Wcześniej miałem Wildfire S i w porównaniu do WS, Desire X to istna rakieta. Jakby ktoś miał jakieś pytania to też postaram się odpowiedzieć.

Dodam jeszcze, że zakupiłem w google play GTA3 w promocji za ~4zł, niestety gra potrafi zrestartować telefon, wywala się różnie, raz nawet na filmiku początkowym, zmiana ustawień graficznych nie pomaga, co ciekawe na niektórych ustawieniach gra nawet się nie ścina, ale telefon nadal się restartuje - ogólnie nie polecam kupować tej gry jeśli ktoś zamierza grać na tym telefonie.

Jeśli ktoś ma jakieś pomysły co mógłbym przetestować, najlepiej darmowego to proszę pisać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

samez a soft masz brandowany? jesli tak to co jest dodane od T-mobile?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    samez

Tak, brandowany, jak widze to dodali to:

Audioteka

e-booki

Granie na czekanie

Gry

SIMextra

MiBOA Beta

Muzyka (to nie działa, jak próbowałem odpalić, ale przekierowuje na stronę t-mobile, jest jeszcze inna ikonka muzyka, ale to jest odtwarzacz z tel.)

TOP GAMES (przekierowuje na stronę gameloftu)

jeszcze co do tego nie jestem pewien, ale też już było w tel.:

Teeter (gra)

SoundHound (wyszukuje nazwę piosenki i wykonawcę po próbce)

TuneIn Radio

Polaris Office

NaviExpert

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, proszę o radę. Do wyboru będe miał Desire X i Xperie U. Wiele wskazuje na to że powinienem wybrać htc, ale proszę o wskazówki. Jak to będzie ze wsparciem, customami i ogólnym działaniem? Raczej zależy mi na płynnym działaniu, bo w tym przedziale cenowym to na gry chyba nie ma do końca co liczyć. Z resztą teraz na LG P500 szału ni ma :) Gdybym nie szedł do T-mobile z Orange, wybór padłby na SGS Advance :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    songo

Xperia U pociagnie Ci kazda gre, ale ma tylko 8gb pamieci i maly ekran troszke ;) Desire X wydaje sie byc znow slabszym modelem ale z wiekszym ekranem i rozszerzalna pamieci. Musisz zdecydowac co dla Ciebie jest priorytetem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ZeRG_O

Jak długo musisz ładować baterię by była w 100% pełna ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Musisz zdecydowac co dla Ciebie jest priorytetem.

Raczej to, żeby telefon przez te 2 lata się nie zamulał, chodził płynnie i nie było z nim problemów ;) Ewentualne aktualizacje (czyt. usprawnienia systemu a nie tylko cyferki) też chętnie przytulę ];-> Fakt, mam dosyć duże dłonie i nie wiem czy wąska xperia będzie mi odpowiadać :P GPU jest dużo słabsze w Desire X?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    samez
    Jak długo musisz ładować baterię by była w 100% pełna ?

Ja ładowałem jakieś 5 godzin, bateria przed ładowaniem miała 9%, ale też nie wiem kiedy dokładnie była już naładowana, więc mógł się krócej ładować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    djmet

a wie ktoś jak usunąć nieużywane ekrany? przytrzymanie klawisza home niestety nie uruchamia opcji usunięcia pustych ekranów (tak jak to ma miejsce w One S...)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi