Skocz do zawartości
MsKubek123

HTC Desire X - czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

@pete1989 nie przejmuj się z tymi dotykowymi klawiszami też tak mam :) a co do blokady to raczej nie ma takiej możliwości :) chyba, że może jakiś lockscreen z google play

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sass

Też mam to przebicie ....ale żeś się chłopie dopatrzył ;) co do blokady to się nie da niestety ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat była taka pora dnia że pierwsze co zobaczyłem to było to przebicie ;-) Jest to w sumie do zaakceptowania, ale dzisiaj odbyłem dłuższą rozmowę i te szumy podczas rozmowy to porażka. Czyżby to sprawka aktualizacji do 4.1 czy ten typ tak ma ?

EDIT

Przeczytałem cały wątek i wychodzi na to że mam pecha z tymi szumami ;-) Oddanie do serwisu pewnie nic nie da więc trzeba się przyzwyczaić. Pozdrawiam

Edytowane przez pete1989

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szybko uciekająca bateria to wina baterii czy JB? bo potrafi spaść 4% w 1 min strasznie szybko ucieka...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak miałem DX, to zauważyłem, że szybko spadają początkowe procenty. Jak schodzi poniżej 90% to się stabilizuje. Jednak warto to poobserwować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio się z jakiegoś powodu strasznie skaszaniło z czasem trzymania baterii, przynajmniej u mnie. Jakiś tydzień temu, całkiem nagle i bez wyraźnego powodu bateria zaczęła lecieć na łeb na szyję - w ciągu nocy ponad 10%, podczas gdy wcześniej było to około 3-4%. Ja zacząłem analizować, co mogłem zrobić źle, to wyszło mi na to, że popsuły coś aktualizacje aplikacji, których akurat zrobiłem kilkanaście. Żeby nie szukać po omacku, zrobiłem powrót do ustawień fabrycznych. Niestety nic to nie dało, jak żarło baterię tak żre. Zacząłem drążyć temat, i wyczytałem, że wpływ na to mogą mieć usługi google, co zresztą potwierdzały wskazania z Wakelock Detector. Ale jak wyłączyłem usługi, to z kolei system używał więcej baterii, choć poprawa nieznaczna była. No i jeszcze mapy, te też wykazywały się niezłym apatytem na "prund". Na razie jeszcze powalczę, a potem najwyżej na noc będę włączał tryb samolotowy.

W każdym razie stwierdzam, że bateria w tym modelu najlepiej trzymała na ICS, po aktualizacji zawsze coś było nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie sie bardzo szybko laduje bateria. najchetniej wgrałbym isc ale nie wiem jak :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie przy włączonym oszczędzaniu baterii po 1 dniu i 7 godzinach zostało 19 %, natomiast przy wyłączonym oszczędzaniu i takim samym użytkowaniu po tym samym czasie zostało 57 %. Chyba ta funkcja nie działa jak powinna ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

W moim desire x nie dział hotspot. Mam włączone dane, komputer łączy się z siecią ale dane nie idą. Też tak macie?

Telefon jest z t-mobile, android 4.1.1.

Używam w sieci Plus i aero2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy na Desire X można przenosić aplikację na karte sd?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi