Skocz do zawartości
MsKubek123

HTC Desire X - czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

można wchodzisz w ustawienia>aplikacje>w pamięci telefonu i tam masz całą listę apek które można przenieść zaptaszkowane to te które są już na sd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak oceniacie Desire pod względem użytkowania po pewnym czasie, jakości, grania w np. Real Racing, GTA, FIFA itd...

Warto? Miałem brać Xperię M ale nie można przenosić aplikacji na SD... wielka szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie ok, gry może nie na 100 % chodzą ale Napewno wszystkie grywalnie, jednak ja będę zmieniał telefon ze względu na ekran :\

Sent from my HTC Desire X using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja użytkuję Desire X od blisko roku, i jestem naprawdę zadowolony.

Jedyne do czego mogę się przyczepić, to przycisk ON/OFF, działa coraz gorzej i czasem trzeba go wciskać kilka razy żeby załapał.

No i od kilku tygodni drastycznie spadła mi trzymalność baterii, ale nie mam pewności czy to wina telefonu, czy może aktualizacji kilku aplikacji googlowych, po których to aktualizacjach zaczął się ostry drenaż energii.

No ale nawet teraz trzyma mi te 2 dni przy moim używaniu, więc da się żyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie coraz gorzej działa wejście USB, jest problem z ładowaniem. Być moze wyroboło się gniazdo, być może to kabel pada. Jednak po około roku ja jestem zadowolony. Jedyne do czego moge się jeszcze przyczepić to pixele na wyświetlaczu ktore się wypaliły/zepsuły. Mimo tego nie oddam telefoni na gwarancje, poniważ jak sie dowiedziałem przy każdym serwisowaniu robiona jest aktualizacja. Ja mam ICS i nie uśmiecha mi się dostac naprawiowny telefon z JB.

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

maks_91

to nie wejście tylko kabel wyrabia się ,miałem tak samo w wildfire s i w tym tak samo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Abby

Wydaje mi się, że to wina kabla. Ten co był dołączony do telefonu nie ładował mi, chyba że trzymałam go albo wkładałam kawałek papierka, żeby trzymał. Na innej ładowarce nie miałam tego problemu. Zakup nowego kabla problem rozwiązał ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nadzieję Abby ;) Bo powoli zaczynam się bać, że wraca widmo starszych Sony Ericssonów. W K550i miałem z tym ogromny problem. Sprawdzę zatem z kablem od starego LG ;)

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdź czy w kablu od strony micro usb nie schowały Ci się takie dwa pazurki. To one odpowiadają za trzymanie kabla w gnieździe. u Mnie niestety nie dały rady ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak koledzy wcześniej pisali, również miałem ten problem. Na początku myślałem, że to wejście USB. Jednak spróbowałem ładowarki od SGS2 i siedział ciasno tak jak powinien. Wina kabla.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi