Skocz do zawartości
MsKubek123

HTC Desire X - czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Andy_M

Szukam telefonu i jednym z moich wyborów jest właśnie Desire X. Pisałam w ogólnym dziale o porównywaniu telefonów, ale tam na razie nie ma odzewu, więc zapytam o ten model konkretnie tutaj.

Telefon służy mi głównie do dzwonienia, Internetu i czasami do zdjęć. Istotne jest dla mnie, żeby jakość rozmów była dobra i żeby telefon nie gubił zasięgu, bo mam ten problem z Blackberry teraz. Nie potrzebuję grać w wymagające gry, od czasu do czasu może włączę coś prostego na parę minut z nudów. W Internecie korzystam głównie z poczty, portali społecznościowych (twitter, facebook, instagram) i ze stron z najróżniejszymi newsami. Co do aparatu, to fajnie jakby zdjęcia nie były w słabej jakości, nie wymagam żeby to były zdjęcia jak z lustrzanki, ale fajnie jakby nadawały się chociaż do przeglądania w necie. Muzyki praktycznie na telefonie nie słucham, więc tutaj nie mam większych wymagań, choć jeśli jest ok, to może zacznę ;) Jeśli chodzi o baterię, to pogodzę się z tym, że będę tel musiała ładować codziennie, ale nie chcę żeby pod ładowarką był non stop. Dużym plusem byłaby obecność nawigacji offline.

Czy Waszym zdaniem Desire X będzie dla mnie odpowiedni?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    darmi

Tak bedzie odpowiedni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie telefon spelni swoje zadanie

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolega wymaga dobrej jakości rozmów i Wy polecacie mu telefon, który ma duże prawdopodobieństwo szumów?

Ja akurat w moim nie miałem ale ryzyko jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Andy_M

Koleżanka :D

Niestety po raz kolejny kiedy się już zdecydowałam na telefon i nawet zaczęłam cieszyć, słyszę że "nie ma i już nie będzie tego modelu". Gdyby nie to, że wszyscy dookoła mnie mają w tej grającej sieci to dawno bym poszła gdzie indziej.

Wybór padnie więc chyba na Xperię M.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Abby

Wracając do problemu z ładowaniem - półtora miesiąca po kupnie nowego kabla problem powrócił.

Wina kabla nie najlepszej jakości czy ogólnie tak się będzie działo z wszystkimi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kiler73

Raczej kabel nie najlepszej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W domu mam dwa telefony od HTC i w obu padły kable. Zatem obstawiam że kabel ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie koledzy. Proszę o pomoc bo zdurniałem. Mam wgrany coustom rom a super user nie może zaktualizować binariów. Gdzieś wyczytałem, że może to być wina roota. I faktycznie po sprawdzeniu programem z marketu to pokazuje, że roota brak. Możliwe to jest? Jeśli tak to ponowne wgranie roota wiąże się ze zmianą oprogramowania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam olbrzymi problem z wgraniem custom rom-a.. Mianowicie, odblokowałem bootloader, wgrałem CWM, wgrałem customa i po włączeniu nadal mam logo T-Mobile podczas uruchamiania, a oryginalny system nadpisuje mi pliki rom-u który wgrywam.. O co chodzi ?!

EDIT: Problem rozwiązany, złe recovery miałem.. Wgrałem to http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2099513 dla JB i śmiga jak ta lala :D

Edytowane przez KrzyCza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi