Skocz do zawartości
Alucardo

Uszkodzony wyświetlacz/zgrywanie danych z telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów, żałuję że mój pierwszy temat związany jest z dość przykrą sprawą. Otóż mój Samsung Note ma uszkodzony wyświetlacz- telefon ładuje się, włącza (słychać jingiel Plusa) jednak ekran cały czas pozostaje czarny.

Zanim jednak oddam go na gwarancję, chciałbym zgrać z niego kilka rzeczy, na dobrą sprawę to głównie zdjęcia. Wiem, powinienem robić regularny backup, jednak po dwóch miesiącach jakoś nieszczególnie wydawał mi się on wymagany. Teraz już wiem że im bardziej coś wydaje się nieszczególnie wymagane, tym bardziej jest potrzebne ; ) No i wyszedł brak używania karty pamięci, co by rozwiązało problem.

Wracając jednak do tematu- czy jest jakakolwiek możliwość żeby zrobić backup telefonu/zgrać z niego cokolwiek przy uszkodzonym wyświetlaczu? Nie jestem pewien czy reaguje on na dotyk, nie wiem jak to sprawdzić na dobrą sprawę x.x Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny, pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs

Pewien jesteś, że ma uszkodzony wyświetlacz?

Nic nie napisałeś w jakich okolicznościach wysiadł ekran.

Może być to uszkodzony ekran lub bootloader.

Nie podałeś , czy masz roota.

Spróbuj Android Commander. Tu masz link:http://forum.android.com.pl/f30/android-commander-manager-plika-w-i-aplikacji-4094/

Edytowane przez Gregs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, dzięki za odpowiedź. Nie rootowałem go, nic w nim nie mieszałem jeśli chodzi o soft. Jutro spróbuję zadziałać z podanym przez Ciebie programem.

Edytowane przez Alucardo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    say73

Była jakaś blokada, typu pin? Jeśli nie to wystarczy podłączyć do komputera (MTP) i powinien być widoczny jako urządzenie przenośne. Klik i widać wewnętrzną pamięć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, jest blokada pin. Telefon podłączałem do komputera bez karty i słychać ten charakterystyczny dźwięk, jednak z tego co pamiętam trzeba coś wybrać/oznaczyć w telefonie by mieć dostęp do jego pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi