Skocz do zawartości
ziomka22

GoClever T76=T75?

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie witam wszystkich.

Od pewnego czasu zastanawiam się nad zakupem tabletu (tak, ten za 299,-...) kiedy rzucił mi się na oczy podobny model GoClevera- T76 w popularnym serwisie aukcyjnym

Jako, że na forum ani widu ani słychu o tym urządzeniu, zaczynam się zastanawiać czy nie jest to samo co T75?

Jeśli za niewiele większe pieniądze można mieć dużo więcej względem A73 to może warto o tym pomyśleć?

Ale diabeł tkwi w szczegółach....

P.S.

Tak, to mój pierwszy post na forum, więc witam serdecznie ;)

P.S. 2

Używałem szukajki, niestety bez rezultatów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stalix

Myślałem nad sprzedaniem t75 i brać t 76 ale nie mogę znaleźć konkretnego info

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

T 76 to raczej następca T72 GPS DVBT.Tak samo jak T72 ma GPS i zainstalowaną nawigację MIreo DontPanic,oraz tuner DVBT.Różnica jest taka że T76 ma Android 4.03(T 72 ma 2.3.4) procesor 1 Ghz (T 72 ma 720 Mhz) oraz ekran pojemnościowy multidotyk ( T 72 ma rezystencyjny )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za porównanie. A mógłbyś powiedzieć jak T76 wygląda w starciu z A73? Jednak możliwości tego pierwszego są niebotycznie lepsze od dyskontowego A73, pytanie czy przepych dodatków nie będzie miał wpływu na wydajność....:oczy:

Na stronie producenta są podane wszystkie dane T76, poniżej link do strony z porównaniem T76 i A73.

Generalnie z tego co widzę, to różnią się jedynie i aż procesorem...Na czyją korzyść?

http://goclever.com/pl/pl/product/compare/82/41

Edytowane przez ziomka22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A 73 ma procesor Allwinner A10 1GHz (Cortex A8, GPU Mali400 a T76 procesor TeleChips 8925 1GHz (Cortex A5, GPU Mali400 - w obydwu 1 Ghz ale inna nazwa i nie wiem jaka to różnica.Jesli chodzi o dodatki to mam T72 GPS DVBT i nawigacja DontPanic chodzi bez problemu ,zainstalowałem także nawigację Automapa Android i ta także chodzi bardzo dobrze mimo że mój T72 ma słabszy procesor jak T 76.Telewizja DVBT także odbiera dobrze oczywiście po warunkiem że jest dobry sygnał.W T72 nie odbiera tylko kanał TVP1 HD ale to chyba dlatego że to za duża rozdzielczość na mój tablet,opisano ten problem na forum Android.T 76 ma mocniejszy nowy procesor tak że mam nadzieję że będzie odbierał także TVP1 HD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W T72 nie odbiera tylko kanał TVP1 HD ale to chyba dlatego że to za duża rozdzielczość na mój tablet,opisano ten problem na forum Android.T 76 ma mocniejszy nowy procesor tak że mam nadzieję że będzie odbierał także TVP1 HD

Krotka chwile mialem T72 i w aktualizacji, ktora do niego byla znalazlem "sztuczne" ograniczenie wyswietlanej rozdzielczosci TV do 720. Takze pewnie tylko dlatego nie wyswietla wam TVP HD. Mozna zrobic prosty test.

Pobrac probke strumienia zgranego TVP HD i obejrzec go jako film przez player. Jesli pojdzie to nie widze

problemu zeby TVPHD dzialal.

Edytowane przez ralphie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak wypadają ogólne osiągi w porównaniu choćby z A73?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A jak wypadają ogólne osiągi w porównaniu choćby z A73?

Mam w testach T76 wg mnie nie ma żadnych różnic jeśli chodzi o szybkość działania , kamerka rejestrująca super jakość nagrania. Działają programy nawi typu igo automapa , aura itp , ekran działa bez zarzutu.

Obudowa jest wzorowo wykonana , pełen zestaw akcesoriów. Na razie nie ma sie do czego przyczepić i rewelacja cena ok 400zl . W porównaniu do t72 to przepaść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mam w testach T76 wg mnie nie ma żadnych różnic jeśli chodzi o szybkość działania , kamerka rejestrująca super jakość nagrania. Działają programy nawi typu igo automapa , aura itp , ekran działa bez zarzutu.

Obudowa jest wzorowo wykonana , pełen zestaw akcesoriów. Na razie nie ma sie do czego przyczepić i rewelacja cena ok 400zl . W porównaniu do t72 to przepaść.

Ile wytrzymuje bateria w modelu T76 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mxzm

I jak sprawa się ma z wifi ? Czy antena działa poprawnie w zasięgu sieci czy jedynie kilka metrów od routera (jak to ma miejsce w a73).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x