Skocz do zawartości
adis

Brak możliwości wgrania oprogramowania, ciągłe restarty

Rekomendowane odpowiedzi

adis

Witam, mam problem z SE Arc-S, mianowicie wyszła aktualizacja oprogramowania, którą kolega wykonał i aparat w tel zaczął działać dużo gorzej a więc dał jakiemuś facetowi do wgrania nowego oprogramowania, on wgrał jakieś oprogramowanie DOOM czy coś takiego, gdy włączał się telefon to ikonka androida miała kosę :P NA tym oprogramowaniu z kolei telefon ładował się tylko do 85% więc w końcu zaniósł do komisu gdzie próbowali wgrać oryginał no i niby wgrali a tel włączy się i po 2s się wyłącza...

Co można z tym zrobić ? Wgrać jakiegoś zhackowanego andro albo coś?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tasi

wygląda na to że S'ka wpada w bootloopa, spróbuj samemu zainstalować roma poprzez FlashToola tylko przed tą operacją wykonaj full wipe (do zaznaczenia w FlashToolu), będziesz potrzebował :

http://forum.android.com.pl/f308/niezbae-dnik-tuningowca-se-arc-zestaw-podstawowych-narzae-dzi-123666/

Tu wybierz sobie rom (to są stockowe, normalne romy od Xperii S, działają na Arc S) :

http://forum.android.com.pl/f308/oprogramowanie-dla-sony-ericsson-xperiaa-arc-s-147007/

A tu masz poradnik jak wgrać :

Wgrywanie oprogramowania za pomocą programu Flashtool – Wiki Android

I tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adis

Wydaje mi się, że to za proste rozwiązanie:/ W komisie nie umieliby tego zrobić? Przyczyna musi gdzieś tkwić w romie albo w czymś.. wiem, że był w nim doomkernel tylko nie wiem czy na dzień dzisiejszy to ma znaczenie?

edit:

Jednak ma znaczenie, przy próbie wgrania oprogramowania SEUS'em wyskakuje błąd : "telefon zawiera zmodyfikowane oprogramowanie, którego nie można zaktualizować" :/

edit:

Przepraszam ale chyba wprowadziłem was w mały błąd, z racji że nie mogłem go włączyć polegałem na słowie kolegi który twierdzi, że ma Arc S a pod baterią widnieje LT15i więc jest to Arc. Domyślam się, ze softy które podałeś nie będą pasowały?

Edytowane przez adis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tasi

o komisach nie wspominaj, w moim mieście na jakieś 12 komisów tylko w jednym umieją prawidłowo skonfigurować telefon z androidem...co do SEUS'a (a raczej SUS'a) to nie zrobisz nim nic w tym przypadku...

skoro to jest Arc to wybierz rom z oznaczeniem LT15i np z tego tematu : http://forum.android.com.pl/f308/lista-najnowszych-roma-w-do-se-arc-i-se-arc-s-123650/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie, wgraj oprogramowanie dla lt15i przez flashtool i po sprawie. Jak nie będziesz wiedział jak, to ci jutro mogę opisać dokładnie jak to zrobić, ale lepiej daj telefon komuś, kto się zna na modyfikowaniu androida.

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi