Skocz do zawartości
cegulla

Drugi abonament w orange- jest taka możliwość ?

Rekomendowane odpowiedzi

cegulla

Witam! Wiosną chciałem zakupić jakiś telefon, lecz kupiłem skutera i zakup fona musiałem odłożyć na później. Dziś przyszedł moment, że mam coś kasy i chciałbym kupić nowy telefon. Jako, że nie stać mnie na telefon taki bez umowy chciałbym wziąć abonament do 30zł/mc. Play nie ma nic ciekawego w swojej ofercie pod względem ceny to pomyślałem, żebym przeniósł się do orange, jak wszyscy wiedzą orange może jest jeszcze bardziej droższe niż play, ale mój tata ma abonament w orange w stawce 59zł/mc i tak sobie pomyślałem jakby tak wziąć niby drugi abonament dzięki czemu miałbym może niższe ceny telefonów. I teraz nie wiem czy takie coś jest możliwe ? Niby parę razy dzwonili do taty by wziął drugi abonament, ale oferowali mu abonament wyższy niż ten co ma głównie. Teraz jak przedłużył umowę po Bożym Narodzeniu wcale jakoś z ofertami do niego nie dzwonią. Ja bym chciał skorzystać z tej opcji łączenia abonamentów, lecz nie wiem czy tak można.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moze wziąć 2 abonamenty na siebie, sam tam mam. Drugi nie musi być wyższy może być taki jaki chcesz. Ale wydaje mi się że żadnych zniżek z tego powodu w Orange nie dają.

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cegulla

Hmm chyba trzeba by pójść do salonu i się dowiedzieć wszystkiego bo strona orange w tej kwestii jest nieczytelna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam! Wiosną chciałem zakupić jakiś telefon, lecz kupiłem skutera i zakup fona musiałem odłożyć na później. Dziś przyszedł moment, że mam coś kasy i chciałbym kupić nowy telefon. Jako, że nie stać mnie na telefon taki bez umowy chciałbym wziąć abonament do 30zł/mc. Play nie ma nic ciekawego w swojej ofercie pod względem ceny to pomyślałem, żebym przeniósł się do orange, jak wszyscy wiedzą orange może jest jeszcze bardziej droższe niż play, ale mój tata ma abonament w orange w stawce 59zł/mc i tak sobie pomyślałem jakby tak wziąć niby drugi abonament dzięki czemu miałbym może niższe ceny telefonów. I teraz nie wiem czy takie coś jest możliwe ? Niby parę razy dzwonili do taty by wziął drugi abonament, ale oferowali mu abonament wyższy niż ten co ma głównie. Teraz jak przedłużył umowę po Bożym Narodzeniu wcale jakoś z ofertami do niego nie dzwonią. Ja bym chciał skorzystać z tej opcji łączenia abonamentów, lecz nie wiem czy tak można.

Pakowac sie w drugi abonament gdzie i tak nie dostaniesz zadnego super hiper telefonu jest raczej smieszne.. poczekaj lepiej az uzbierasz troche wiecej gotowki i kupisz sobie telefon jaki bedziesz chcial, chociaz z drugiej strony jako byly pracownik Orange moge smialo powiedziec ze wlasnie na takich ludziach jak Ty mozna bylo dostac prowizje =) wiec zapraszamy do salonu w takim razie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zniżek nie będzie przy nowej aktywacji dlatego że masz inny telefon komórkowy. Zniżkę możesz mieć jak byś dokupił do takiego telefonu np. internet mobilny to wtedy dostaniesz co miesiąc rabat 15 zł do faktury. Ale w abo za 39,90 można kupić np. motorolę defy mini Telefony komórkowe Orange - abonament, mix, karta i internet za 3 zł Nie jest to głupi telefon w takim abo. Albo czekać jak się pojawi coś odnowionego wtedy można dostać telefon jak nowy w dużo niższej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CTRL85

Mógłbyś wziąć choćby tą Defy, sprzedać i kupić jakiś lepszy telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cegulla

Te zakupy grupowe były by okej tylko, że czas na wykorzystanie takiego bonu wynosi pół miesiąca czyli jakieś 2 tyg. a w 2tyg wątpię bym się na coś zdecydował. I jeszcze muszę sprzedać części od kompa to wtedy mi kasy wpadnie. Taki mały off: jeśli ktoś chce kupić różne części do kompa to niech pisze na pw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te zakupy często się powtarzają a dodatkowo są też promocje na telefony w sklepie internetowym na Orange.pl warto też na to polować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cegulla

Znaczy nie koniecznie chcę abo w orange, lecz poluję na promocje głównie w różnych sieciach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi