Skocz do zawartości
cegulla

Drugi abonament w orange- jest taka możliwość ?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak lubisz kombinować to za 29zl w play możesz otrzymać dobrą ofertę po złożeniu wypowiedzenia (po wzięciu abonamentu najpierw na czas nieokreślony,może być ten za 1zł na miesiąc skladasz wypowiedzenie)i dostajesz np se mini pro za 149zł lub w abo 45zl za 1zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cegulla
    Jak lubisz kombinować to za 29zl w play możesz otrzymać dobrą ofertę po złożeniu wypowiedzenia (po wzięciu abonamentu najpierw na czas nieokreślony,może być ten za 1zł na miesiąc skladasz wypowiedzenie)i dostajesz np se mini pro za 149zł lub w abo 45zl za 1zł

Jak to ? I co żadnej kary nie dostanę ? Telefon będę miał dalej ? Powiem, że se mini pro mnie nie kręci wcale, ale inny telefon to już tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no myślałem że chcesz drugi,nowy abonament.

już ci tlumaczę

1.Bierzesz nowy abonament testowy w play za 1zl na miesiac lub przenosisz tam aktualny numer żeby sobie zachować numer(jest na stronie poszukaj) i po 3 miesiącach (ale niektórzy wczesniej) składasz wypowiedzenie.

Play przerzuca Cię do tak zwanej grupy utrzymaniowej,dzwoni do Ciebie konsultant albo Ty dzwonisz do nich i mówisz że kolega dostał taką i taką ofertę i to dostajesz.

Np możesz dostać coś takiego

za 29 zł btutto

340 minut wymiennych / 547 sms lub mms do wszystkich

50 minut co miesiac za darmo na 6 miesięcy

stan darmowy do play za darmo na 6 miesięcy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cegulla

Ooo niezłe. Tylko tak jakie są ceny telefonów w tym próbnym abonamencie ? Czy to jest oferta bez telefonu ? Jeśli można to mógłbym je zobaczyć na stronie play ? Bo w play jestem na kartę i normalnie doładowuję kartę .

EDIT: Doczytałem się, że taki abonament można wziąć tylko jak się przenosi numer natomiast ja mam numer w play więc chyba odpada. Hmm, ale jak by tak kupić drugi numer i się przenieść do play to by było ok tylko, że jakbym później powiedział, że nie chcę u nich zostać a oni by mi zaoferowali ciekawą ofertę to bym się zgodził, ale jak by opuścili mi cenę telefonu i dodali do tego jakieś 100sms do wszystkich sieci zamiast tych minut itp. Można tak ?

Edytowane przez cegulla

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno bez telefonu, bo z telefonem abonament 350minut to przynajmniej 59zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu masz ceny w abo 29zl na miesiąc

http://www.play.pl/pl/telefony/Telefony_retencja/

Wybierasz Replay Stan darmowy 49 (Ale otrzymujesz 20zl rabat i placisz na miesiac 29zl)

Jest to oczywiście oferta z telefonem na 24 miesiące.

albo abo za 45 i wtedy taśszy telefon

Na przykładzie se xperia mini pro 1zl,zamiast 150zl

Można w play jeszcze ugrać -20zl na każdym abo (procz no limit) i jakies 100zl na telefonie od tego co jest na sotrnie.

Musisz tylko złożyć rezygnację.

Tej oferty oczywiście na stronie nie ma...

Skoro jesteś w play na kartę przenosisz kartę na abonament za 1zł,potem tak jak napisałem.

Co do zmian ze dodadzą Ci 100smsów w zamian za minut,nie ma takiej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cegulla

Wybierasz Replay Stan darmowy 49 (Ale otrzymujesz 20zl rabat i placisz na miesiac 29zl)

Hmm czy ten upust nie jest czasem tylko na kilka miesięcy, że płacę 29zł ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cegulla

Czyli jak to ten upust jest na całe 24 miesiące ? :D Jak tak to fajnie. Ta taryfa jak się nazywa ? Stan darmowy czy all inclusive ? I to jest przy dokupieniu oferty, po przeniesieniu numeru czy po zmianie karty na abonament ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeczytaj dokładnie co tu napisałem

lub/i

Tu masz ceny w abo 29zl na miesiąc

http://www.play.pl/pl/telefony/Telefony_retencja/

albo abo za 45 i wtedy taśszy telefon

Na przykładzie se xperia mini pro 1zl,zamiast 150zl

Można w play jeszcze ugrać -20zl na każdym abo (procz no limit) i jakies 100zl na telefonie od tego co jest na sotrnie.

Musisz tylko złożyć rezygnację.

Tej oferty oczywiście na stronie nie ma...

Skoro jesteś w play na kartę przenosisz kartę na abonament za 1zł,potem tak jak napisałem.

Co do zmian ze dodadzą Ci 100smsów w zamian za minut,nie ma takiej opcji.

Co do nazwy oferty,przecież Ci już raz napisałem co to za oferta

Możesz sobie wybrać inny abonament i na niego uzyskać 20zł zniżki,podałem przykładowy.

Na abonamenty no limit 20zl upustu nie dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi