Skocz do zawartości
cegulla

Drugi abonament w orange- jest taka możliwość ?

Rekomendowane odpowiedzi

cegulla

Czyli robię tak:

1) kupuję starter np. orange,

2) przenoszę się do play i biorę próbny abonament 1zł/mc i czas nieokreślony,

3) po upływie miesiąca składam wypowiedzenie(na kartce wysłanej do nich ? czy mogę po prostu zadzwonić i powiedzieć, że rezygnuję?),

4) jeśli będzie im na mnie zależało to będą do mnie dzwonić z ofertą,

5) wybieram abonament i stawkę,

6) targuje się tak by abo miał zniżkę 20zł/mc i tak przez cały czas trwania umowy,

7) wybieram telefon (htc desire s[w tej cenie nic lepszego nie znajdę ? a bym miał do wydania jakieś 400zł]),

8) potwierdzam wszystko i finalizuję zakup oraz czekam na kuriera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mozesz tak zrobic,mozesz równie dobrze przenieść swój aktualny numer do play na abonament za 1zl.

Ale to juz jak wolisz.

Dokładnie wszystko tak jak napisałeś,wypowiedzenie składasz w salonie,przesyłane faksem,lub przez stronę pla24 wysyłasz na maila im rezygnację,jeśli nikt sie nie odezwie do 2 tyg,dzwonisz i mówisz co chcesz.

Co do tego składania wypowiedzenia po miesiącu,nie wiem czy dasz radę znajomemu udało sie złożyć wypowiedzenie po miesiącu i otrzymał ofertę back office,ale niektórzy twierdza (rownież konsultanci play) ze wypowiedzenie mozesz złożyć dopiero po 3 miesiącach zeby dostać taka ofertę,ale myśle ze i tak sie opłaca.

Jak coś nie wiesz,pytaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cegulla
    Mozesz tak zrobic,mozesz równie dobrze przenieść swój aktualny numer do play na abonament za 1zl.

Ale to juz jak wolisz.

Dokładnie wszystko tak jak napisałeś,wypowiedzenie składasz w salonie,przesyłane faksem,lub przez stronę pla24 wysyłasz na maila im rezygnację,jeśli nikt sie nie odezwie do 2 tyg,dzwonisz i mówisz co chcesz.

Co do tego składania wypowiedzenia po miesiącu,nie wiem czy dasz radę znajomemu udało sie złożyć wypowiedzenie po miesiącu i otrzymał ofertę back office,ale niektórzy twierdza (rownież konsultanci play) ze wypowiedzenie mozesz złożyć dopiero po 3 miesiącach zeby dostać taka ofertę,ale myśle ze i tak sie opłaca.

Jak coś nie wiesz,pytaj.

1) Ja swój aktualny numer już mam w play więc odpada przeniesienie mojego numeru do play i wzięcie abo testowego :D,

2) Jak taka rezygnacja ma wyglądać? Po prostu jak to napisać czy są jakieś wzory itp. ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1)Jeśli aktualny numer masz na kartę to jak najbardziej możesz,jeśli masz abonament w play musiał byś poczekać do końca trwania umowy i wtedy przenieść sie na karte a potem na abo za 1zl

2) Wiesz nie wiem czy są wzory(zapytaj konsultantow w play),po prostu napisz swoimi słowami.Możesz oczywiście w rezygnacji zawrzec czego od nich oczekujesz bys nie zrzezygnował(oczywiscie bez przesady,to co podałem to max jaki możesz dostać)

PS.Nie musisz brać abo za 1zł,możesz wziąć kazdy inny na czas nieokreślony,ale minimum 3 miesiące i tak musisz z nim być

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cegulla

Nie no 3 miechy to odpadają jednak :/ za 3 miesiące to będą prawie święta, a mi telefon już jest potrzebny co prawda czekam na gotówkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cegulla

Hmm wpierw to pójdę i się wywiem jak z dostępnością fonów i jak z tymi cenami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W salonie Ci tego nie zaoferuja.

Z cenami to masz wszystko na play.pl

O dostępność możesz zapytać na chacie na play.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cegulla

Aha, ale mi najbardziej pasuje opcja zamów przez telefon bo mogę jeszcze wszystko dokładnie potwierdzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to już jak chcesz,ale póki nie złozysz wypowiedzenia,oni tej oferty w systemie dla Ciebie nie będą widzieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi