Skocz do zawartości
cegulla

Drugi abonament w orange- jest taka możliwość ?

Rekomendowane odpowiedzi

cegulla

W sobotę dopiero może pójdę do orange się dowiedzieć co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cegulla

Dziś dzwoniła do mnie pani z obsługi klienta. Zaoferowała mi abonament stan darmowy 29zł na rok. Z abonamentem był też telefon samsung galaxy gio za 139zł. Zdziwiła mnie cena bo na stronie play w tym abonamencie ten telefon kosztuje 339zł bodajże. Ja na telefon miałbym dziś jakieś 150zł. Nie ukrywam, że galaxy gio mnie wcale nie zaciekawił, ale skoro cena przez telefon jest niższa to może by mi dali htc desire z za jakieś 150zł. Skoro desire z na stronie play kosztuje 399zł to może by opuścili z ceny tak jak z gio. Co Wy o tym myślicie ? Może lepiej wcale nie brać tej oferty i poczekać na przypływ lub spróbować wziąć desire z.

Prosiłbym o jak najszybszą poradę bo jutro mniej więcej o 15-16 ta pani ma zadzwonić w celu ustalenia szczegółów i ew. finalizacji zamówienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kamilo941

O tego desire zawsze możesz sie spytać choć wątpię, że taką 'promocje' mają z wszystkimi telefonami, zazwyczaj jest jeden model który reklamują

Tapnięte z SXS'a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten Desire Z to już staroć, HTC już go nie produkuje, jeśli w Play są jakieś sztuki, to pewnie tylko w niektórych salonach - przez telefon na pewno go nie dostaniesz.

Gio to model z poprzedniego roku, aktualizacji nie będzie miał na pewno, obecnie chyba najniższa półka. Ale weź też pod uwagę, że to tylko roczne zobowiązanie, podczas gdy inne oferty są zwykle dwuletnie.

Ale nie oszukujmy się, że w takim śmieciowym abonamencie dostaniesz np. HTC One V za 129zł.

W All Inc Max 45 masz Xperię Mini Pro za 69zł. Moim zdaniem nic lepszego nie znajdziesz, właściwie zaskoczyła mnie cena tego modelu w tej taryfie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cegulla

No właśnie wiem, że to śmieciowy abonament. Jednak ja raczej odmówię oferty bo miała do mnie pani dzwonić w piątek a nie dzwoniła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jakie masz potrzeby miesięczne? Ile dzwonisz/smsujesz miesięcznie? Ta oferta to by nie była taka zła tylko czy napewno na rok?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cegulla

Miesięcznie więcej jak 30zł nie potrzebuje. Teraz play ma dobrą ofertę bo obniżył ceny evo 3d i desire s i teraz ceny przy stan darmowy 29 wynoszą tych fonów 349zł za desire s i 419zł za evo 3d. To była by świetna oferta lecz nie ma ich na stanie a mi brak 3 stów do evo 3d :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie oszukuj się, że wyrwiesz evo 3D. Ten telefon jest w niskiej cenie już od marca, w czerwcu kolejna przecena, na dobrą sprawę zniknął ze sklepu internetowego jeszcze w pierwszym kwartale tego roku. Cena jest śmiesznie niska, bo gdzieś w Polsce w salonie na odludzi mają jeszcze 2 egzemplarze, które czekają aż ktoś się o nich dowie i podpisze z nimi umowę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cegulla

Ale myślę, że desire s będzie bardziej dostępny.

Edit: kilka dni temu na allegro widziałem desire s świeżo kupiony z play więc myślę, że nie będzie problemu.

Edytowane przez cegulla

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi