Skocz do zawartości
asus9e

ROM TrickDroid v4.0.0 | Full 4 Sense | 4.04 |

Rekomendowane odpowiedzi

faka
    Sens wersja lite.

Skoro to jest 4.0a (lite), to ciekawi mnie co wykorzystano z RUU Ville i po co. Wszak to full Sense.

Hmmmm

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czysty a testowales Projekt X?? Ja sie wlasnie spowrotem na niego przenosze z Virtuosa. Troche za bardzo mi mulil. Projetk X nie dosc ze lepiej mi smigal, to mial wiecej dodatkow ;)?? Jak sciagne ten ROM, to tego tez wyprobuje.

A druga sprawa, bo mam pytanie. Moze smieszne, ale kto pyta nie baldzi podobno? Przy instalacji ROMu trzeba/ nalezy robic wipe'a. Moje pytanie dlaczego?? Oraz drugie pytanie. Jak jestem w Recovery, mam opcje wipe data/factory reset i wipe cach partition?? Rozumiem, ze prze wgraniem romu mam robic to pierwsze;)??

Dla świętego spokoju zrób super wipe. Ja to robię z pliku który mam na karcie i dodatkowo jeszcze robię z recovery. Ale tylko przy wgrywaniu nowego rom-u, gdyż zdarzyć się może, że niektóre rom-y się nie podniosą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Wlasnie wgralem sobie ten ROM i prawde mowiac to nie na pierwszy rzut oka nie wiele sie rozni od Prima Sabsy chyba;). Albo ja cos przeoczylem. Powiedzcie mi jak z ta zywotnoscia baterii?? Ktos juz cos wie?? ;). Jak dla mnie to niektore ROMy w ogole sie od siebie nie roznia ;)

---------- Post dołączono o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

romik bardzo fajny, dograłem fallout tweaks , włączyłem opcje 3d i quick settings ,

śmiga fajnie :) szybki romik bez lagów

[ATTACH=CONFIG]26001[/ATTACH]

Co to jest to 3d ??? Bo wlasnie widze ze mam to w ustawieniach tweaks, ale nie wiem gdzie to dziala:P??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego rom-y różnią się kernelami lub zmianami wewnętrznymi jakimiś dodatkami. Wygląd jest taki sam w większości gdyż wszystko oparte jest na ISC 4.0.3 lub 4.0.4 dlatego to podobieństwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Hmm, no tak sie wlasnie domyslam. I chyba przez to na jednym romie DHD chodzi szybciej a na drugim wolniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zazwyczaj wolniej chodzi wtedy kiedy jest pełen sens a nie lite.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wlasnie wgralem sobie ten ROM i prawde mowiac to nie na pierwszy rzut oka nie wiele sie rozni od Prima Sabsy chyba;). Albo ja cos przeoczylem. Powiedzcie mi jak z ta zywotnoscia baterii?? Ktos juz cos wie?? ;). Jak dla mnie to niektore ROMy w ogole sie od siebie nie roznia ;)

---------- Post dołączono o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Co to jest to 3d ??? Bo wlasnie widze ze mam to w ustawieniach tweaks, ale nie wiem gdzie to dziala:P??

Po zalaczeniu tej funkcji 3d i zrestartowaniu DHD , jest efekt przejscia 3d pomiedzy pulpitami tak jak to bylo na starym sense 3.5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    asus9e

Testuję ten ROM, faktycznie zdjęcia i filmy bardzo dobre. CHyba najlepsze ze wszystkich dostępnych ICS'ów. Wyrosła konkurencja Sabsie Prime :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Nie moge zainstalowac Fallout Tweaks. Pobralem pilk, zapodalem na karte i przez recovery probowalem zainstalwoac ( tak jak instalowalem ROM), ale dostaje odmowe dostepu?? Tez mial ktos podbny problem. Pytam, bo spodobal mi sie ten ROM swoja predkoscia dzialania. Gdyby nie to ze nie dzial pogoda w podgladzie i zegar jak nalezy ( chyba czysty wspominal o tym ) to pewnie na pewno bym na nim siedzial:P:P.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    japre

Czy mi się wydaje czy ten rom zniknął z forum xda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi