Skocz do zawartości
asus9e

ROM TrickDroid v4.0.0 | Full 4 Sense | 4.04 |

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma :( Sorki źle doczytałem to na HTC one S .. ale może to znak, że będzie aktualizacja :)

Edytowane przez czysty76

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kołek

Skoczyli z 1.0 na 8.0?:zdegustowany:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chciałem sprawdzić co z fixem lub jakimś udatem bugów, a tu nie ma tematu na xda wogóle. Wie ktoś o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cień

gdy dostaje informacje o aktualizacji czy sms pokazuje się ikona na góze ekranu a jak opuszczam pasek to nic nigdy nie ma jak to zmienic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego to zapewne jakiś błąd, gdyż ten rom zawiera ich wiele. Też miałem podobny błąd i wiele innych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    asus9e

Jakieś wiadomości dotyczącego tego ROM'u?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gdy dostaje informacje o aktualizacji czy sms pokazuje się ikona na góze ekranu a jak opuszczam pasek to nic nigdy nie ma jak to zmienic?

jak spuścisz kurtyne w dół to potem trzeba przesunąć palcem w prawo albo w lewo zaraz pod górnym paskiem

---------- Post dołączono o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Jakieś wiadomości dotyczącego tego ROM'u?

narazie cisza. Ja przesiadłem się na niki project x. nie ma tych błędów a po 5 minutach szybko działa i jestem zadowolony. Oczywiście jak ten romik wróci na xda to przesiadam się odrazu.

---------- Post dołączono 16-09-12 o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano 15-09-12 o 21:09 ----------

Czy ktos wie jak w aplikacji htc car zmienic domyslna nawigacje z google na np. automape? Moze jest jakis plik ktory mozna edytowac?

---------- Post dołączono o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Na xda rom znowu pojawil sie , bedzie update 1.1 niebawem [ROM][08 SEP] TrickDroid v1.0.0 | Sense 4.0 | Stable | HQ | Smooth - xda-developers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    narazie cisza. Ja przesiadłem się na niki project x. nie ma tych błędów a po 5 minutach szybko działa i jestem zadowolony. Oczywiście jak ten romik wróci na xda to przesiadam się odrazu.[

Możesz powiedzieć coś więcej o różnicach między Project X, a tym romem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Projekt X mam kilka dodatkow, moze troche kosmetycznych ale dla mnie waznych. Takie jak gesty ( chyba jak narazie jedyny ROM gdzie to w pelni dziala, mozesz zmienic wyglad ikon, zdjecia robi niezle), a poza tym jest porownywalny do TrickDroid ;). Siedze na Projekt X juz tydzien, albo lepiej i nie znalalazlem zadnych bledow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@memphis21 Ja znalazłem jeden (lock screen > pogoda, po kilku zablokowaniach, nie da się odblokować tel, ring podskakuje, tak jakbyśmy tapnęli w puste miejsce), ale to nie ten temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi