Skocz do zawartości
elmariaci

ROM Android Revolution HD 33.1 | High Quality & Performance | Sense 5 | 4.2.2

Rekomendowane odpowiedzi

Na chwile obecna nie ma sposobu na wgranie JB na telefony z innymi CID niz te z listy.Przykro mi.

Edytowane przez xxyz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuje za szybką odpowiedź i stawiam piwko pozdrawiam

---------- Post dołączono o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Sardoid pozwól że wykorzystam sytuację że Jesteś dostępny i zadam Ci jeszcze jedno pytanie .Co byś Ty zrobił na tą chwilę gdyby Twój CID był "kulawy" jakie są Twoje sugestie bo szkoda mi sprzedawać telefonu który ma dopiero 3 tygodnie,ale z drugiej strony szlag mnie trafia wiedząc że jest JB a ja go nie mogę mieć.Ostatnie pod pytanie :-) brzmi czy Pan Sardoid nie sądzi że SGS 3 ma i będzie miał lepsze wsparcie jeśli chodzi o romy?

Pozdrawiam Ciebie i wszystkich posiadaczy HOX'a i nie tylko .

---------- Post dołączono o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

W tytule jest napisane 10.1 a przy linku który nie działa 10.2 .Jakkolwiek jeden z chłopaków na kanale IRC dał mi link do wersji 10.2 dla mnie mimo wszystko niestety jest to bezużyteczne więc jeśli trzeba to zamieszczę wersję 10.2 tutaj na forum tylko nie chciał bym powtarzać się bo tak jak napisałem przy podanym linku jest napisane 10.2 a w tytule 10.1 więc nie wiem czy powinienem "wychodzić przed szereg"

Edytowane przez budensik
    błąd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wersja 10.2 może być udostępniania tylko na IRCu-takie jest życzenie mike'a.

Co do Twoich pytań - jeżeli HOX Ci podchodzi, to ja poszukałbym wersji bez brandingu i zamienił:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie lepiej poczekać dwa czy trzy miesiące na wersje od operatorów? Wtedy podejrzewam ze będzie tez można wrzucić Revolution

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wczoraj już chciałem wrzucić wersję 10.2 ale jak Sardoid napisał niejaki MIke z xda nie życzy sobie aby link do 10.2 był gdziekolwiek umieszczony,więc uszanowałem tą decyzdję a tu dzisiaj widzę że 10.2 już gości na waszym forum.Czy to jest fair ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A sprawdziłeś, czy działa link?Bo z tego co ja widzę to nie działa...zapytam mike'a na gg, czy można już podać linka do 10.2 którego jak widzę podał na IRCu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dostałem link wczoraj na irc i mam go więc jeśli trzeba to wrzucę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac

Sardoid przepraszam że odbiegnę trochę od tematu, ale co traci się przez to że nie wgrywa się firmware tylko obchodzi się CID tym sposobem [How to] Boot ALL Jellybean sense roms on cid unsupported devices - xda-developers ? Wiesz może czy wyjdzie coś co będzie zgodne ze wszystkimi cid'ami czy trzeba czekać na operatorów ? Pytam bo Ty masz tam znajomości :P (mikie itp itd :E)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam takie pytanie, (możliwe że było, ale mam 2 lewe ręce do wyszukiwania i nie udało mi się znaleźć) mianowicie:

Czy mając Android revoluton HD 9.7.2 (lub jakikolwiek inny rom oparty na androidzie 4.0.3 lub 4.0.4) mogę za pomocą titanium backupa przywrócić wszystkie aplikacje i ustawienia gdy zainstaluje sobie (jak będzie podany link) AR 10.2 (lub dowolny inny rom oparty na 4.1) ?

Jeżeli napisałem zbyt pokrętnie to prościej: czy titanium backupem przywrócę wszystko z ICS do JB ?

Z góry dziękuję za odpowiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi