Skocz do zawartości
damianlod

Fajne etui na desire?

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie, mam pytanko, czy jest moze na nasz telefon jakies szpanerskie etui w stylu

Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://static.e-mieszkanie.pl/fmfiles/etui-na-iphone1317198503/etui-na-iphone-7_main.jpg

czy takie rzeczy tylko na iphona?

ewentualnie interesuje mnie cos takiego

Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://www.limas.pl/layout/pics/C0190834.jpg

zeby zakrywalo caly telefon nawet z przyciskami, aby byl widoczny tylko ekran.

widzial ktos cos takiego? lub podobnego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam Desire 2 lata (ostatnio go podniosłem do Androida 4.1.2, czuć lekki powiew świeżości ale i lekki brak mocy obliczeniowej).

Temat etui przerabiałem wielokrotnie, nigdy nie mogłem znaleźć kompromisu. Jakie z tym tematem wiążą się aspekty:

Jeśli weźmiesz etui (żel/guma) które przykryje guziki power oraz volume up/down, to kicha - będzie ci te guziki samo naciskało, bo są one wyeksponowane wtedy. Wydaje mi się, że lepsze byłoby etui z dziurami na power i volume, wtedy te guziki ukryją się poniżej poziomu etui i trudniej będzie o przypadkowe naciśnięcie. Chodzi tu głównie o guzik power, który ma bardzo poważną wadę: uruchamia telefon nawet na krótkim naciśnięciu, nie ma niestety 'press & hold' do włączenia telefonu. Aktualnie zamówiłem żel'a w którym planuję wyciąć dziury.

- wsuwka-skarpeta mi się nie spisała bo za dużo używam telefonu i nie można na niego 'rzucić okiem'

- miałem kiedyś 2 szt (obydwie się rozleciały, mimo iż na Alledrogo pisali, że to już jest 'poprawiona wersja i się nie kruszy') etui gumowo-plastikowe składające się z dwóch części - łączyło się to zatrzaskami. Zatrzaski nawet przetrwały ale reszta się łamała jak czekolada

- etui 'z klapką' niepraktyczne przy częstym używaniu a zwłaszcza przy temacie jazdy autem

Niestety zakładając etui pogrubiasz telefon i nie pasuje wtedy do stacji dokującej i uchwytu samochodowego. Jedyna firma którą znalazłem, że mają dedykowane uchwyty wyprofilowane na dwie grubości (tzn mają wkładkę, którą można wyciągnąć w razie gdy masz żela) to kidigi.com. Mają ciekawe uchwyty i zestawy samochodowe (ponieważ dużo jeżdżę to jest oddzielny temat, który mnie od zawsze dręczy i z nim walczę.)

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

odkupiłem desire od dobrego kolegi z oryginalnym etui htc. Tylko takie zdecydowanie polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    brzytew

HTC Desire _ORYGINALNY Futerał + Rysik + Folia (3110576790) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ktoś używał takiego?

Zastanawiam się czy by sie sprawdzilo w przypadku bardzo zniszczonej obudowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi