Skocz do zawartości
Polska_WTF

Jakiej aplikacji brakuje wam w waszych telefonach?

Rekomendowane odpowiedzi

Jakaś mobilna wersja e-podróżnik.pl. Jest rozkład pkp ale pks/busów nie ma. Sam chciałem się zabrać za napisanie aplikacji z rozkładem busów dla dwóch interesujących mnie miast ale jak zobaczyłem poradnik pisania aplikacji to zwątpiłem:D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No rozkładzik pks byłby fajny, też się zabrałem i nawet coś zrobiłem ale tylko dla interesujących mnie przystanków, a i tak działa powoli i nie jest to do końca to czego bym chciał. Dodatkowym problemem jest stworzenie bazy danych, dla 1 miasta już mi się odechciało a co do kilku miast i żeby nie zawierało błędów. I było aktualne. Szkoda że właściciele pks-ów nie zrobią takiego czegoś na androida, wtedynie było by problemu

Wysłane z twojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi brakuje aplikacji do namierzania telefonu, oczywiście są takie aplikacje ale mają jedną wadę, nie da się zdalnie uruchomić GPS (przez PC bądź SMS), trzeba mieć nadzieję że jakiś frajer zrobi to za nas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Halny
    Mi brakuje aplikacji do namierzania telefonu, oczywiście są takie aplikacje ale mają jedną wadę, nie da się zdalnie uruchomić GPS (przez PC bądź SMS), trzeba mieć nadzieję że jakiś frajer zrobi to za nas.

O tak zgadzam się... najlepiej taką gdzie do tego na PC bd ControlPanel ,że można sterować Telefonem tj. Backup , ON-OFF Fon'a i GPS,Kasowanie danych z Karty Pamięci, zablokowanie połączeń wychodzących lub coś w ten deseń ew. mogą być polecenia przez SMS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajna by była opcja ustawienia w określone dni np. Poniedziałek od 8:00 do 15:10 automatycznie profilu wibracje a poza tymi godzinami normalnego. Tak, żeby można było w ten sposób ustawić każdy dzień tygodnia + opcja wykluczenia świąt z zadania. Przydatne dla uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kucici
    O tak zgadzam się... najlepiej taką gdzie do tego na PC bd ControlPanel ,że można sterować Telefonem tj. Backup , ON-OFF Fon'a i GPS,Kasowanie danych z Karty Pamięci, zablokowanie połączeń wychodzących lub coś w ten deseń ew. mogą być polecenia przez SMS.

Przecież Avast Ani-Theft ma taką możliwość. W prawdzie potrzebny jest root, ale warto. Można również sterować telefonem za pomocą strony internetowej https://my.avast.com/home

Co do tematu - mi przydałby się działający na Samsungu Nexusie program nagrywający to co się dzieje na ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przydał by się emulator PSP. Też brakuje gier turowych z fajną grafiką, które by się wygodnie obsługiwało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sdsi
    Fajna by była opcja ustawienia w określone dni np. Poniedziałek od 8:00 do 15:10 automatycznie profilu wibracje a poza tymi godzinami normalnego. Tak, żeby można było w ten sposób ustawić każdy dzień tygodnia + opcja wykluczenia świąt z zadania. Przydatne dla uczniów.

Tasker lub Lama - i nic więcej nie potrzeba wymyślać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi