Skocz do zawartości
Biune

[CM9] [HWA] ICS (4.0.4) Fast Edition Black 2.0

Rekomendowane odpowiedzi

Biune

Ice Cream Sandwich (Android 4.0.4) CM9 Fast Edition Black 2.0

Titulo.png

BeatsD.png

defybanner4.png

UWAGA!

Instalacja na własną odpowiedzialność. Ja, twórcy modyfikacji i użytkownicy forum android.com.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody spowodowane brakiem doświadczenia we wgrywaniu oprogramowania.

Chciałbym wam zaprezentować bardzo stabilną i szybką modyfikację ICS 4.0.4 spod ręki hiszpańskich moderów. Jest to wersja stabilna i w pełni przygotowana do codziennego użytku, nie bazująca jeszcze na kulawym Jelly Beanie. System posiada wiele tweaków i usprawnień, przez co praca na tym systemie to prawdziwa przyjemność. System z 2012-08-02.

barra.png

SPECYFIKACJA

barra.png

• Android 4.0.4
    • 1.1 Ghz.
    • Auto zip-aling
    • Full SuperCharger
    • Baseband
    • Sprawny tethering (Wifi & Bluetooth)
    • Auto free-RAM
    • 240 DPI
    • Bravia Engine MOD
    • Bootmenu 2.0 Touch (4vsels)
    • BOOSTEDassv2 - SmartassV2
    • Pełne HWA
    • Smooth scrolling
    • Cam 5MP
    • ICS Original bootanimation & JB Original bootanimation (do wyboru)
    • App2SD
    • Panorama
    • Multi DPI
    • Init.d Tweaks
    • GPS regional
    • Searchlock
    • Fix batt
    • Bootloga do wyboru
    • Beats Audio (do wyboru)
    • HWA Selector
    • Animacje JB
    • Apex / Nova Launcher (do wyboru)
    • Trebuchet Launcher (do wyboru)
    • Game Booster
    • Adobe Flash Player
    • Lepsza obsługa pamięci RAM

barra.png

AROMA INSTALLER 2.0

barra.png

System posiada Aroma Installer w wersji 2.0, mamy więc szereg możliwości do wybrania i zainstalowania w urządzeniu. Nie trzeba ściągać dodatkowych plików! Wszystko znajduje się w jednym pliku, a dzięki intuicyjnemu instalatorowi będziemy mogli wybrać do wgrania:

• Kernel (jeśli był inny niż GB)
    • Battery fix
    • Google Apps
    • Rodzaj bootanimacji i bootloga
    • Domyślny launcher
    • Dokonać factory resetu
    • i inne...

barra.png

INSTALACJA

barra.png

1. Ściągnij plik .zip i umieść ją na karcie pamięci.
    2. Wejdź do Recovery > Install ZIP form SD
    3. Wybierasz pobrany plik
    4. To wszystko. W Arome zrobicie całą resztę
    5. Zmiana języka na polski w Personal > Idioma y entrada de texto > Idioma > Polski.

barra.png

DOWNLOAD Defy + / Defy Red Lense

DOWNLOAD skórka ICS dla Swype

eBA6v.png

barra.png

Edytowane przez LukaszK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Testował to już ktoś? Ciekawi mnie czy faktycznie taki szybki.

Wysłane z mojego MB526 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie będzie tak jak z Moto Ice Gun (CM9, na XDA), na początku jak zainstalowałęm to "WoW ! jaka błyskawica" a po tygodniu masakra z kaszanką, nawetn smsy przestały mi dochodzić :rotfl: ale może się mylę i tu będzie dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kik-a

Jest szybki, fajnie zrobiony, wiele opcji ale pierwsza lepsza gra do testów (X-Formula) nie chciała się uruchomić (zielony ekran). Być może to tylko u mnie ale na wielu modach uruchamiałem tą grę jako pierwszą i nie było problemu z uruchomieniem. W każdym razie warto się z tą modyfikacją zapoznać.

ps. Pomimo, że wybrałem język angielski to zainstalował się z hiszpańskim i trzeba trochę połazić zanim się odnajdzie zmianę opcji językowej (jakby co to przesyłanie danych można wyłączyć przechodząc do aplikacji dalej Ajustes->Uso de datos i przełączyć Datos moviles. Zmiana języka na ojczysty w sekcji PERSONAL opcja Idioma y entrada de texto->Idioma :)).

Dodane:

Zainstalowałem go jeszcze raz i gry działają nie odczuwam jednak jakiegoś szalonego przyspieszenia - jest ok.

Edytowane przez kik-a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Jak u innych działają gry na ty rom'ie ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Biune
    Witam Jak u innych działają gry na ty rom'ie ?

Pozdrawiam

Osobiście ROM-u używam od 2 tygodni i jeszcze nie spotkałem, jak kolega, gry której nie uruchomiłem. Game Booster poprawia przede wszystkim prędkość ładowania się elementów, choć płynność też nieco lepsza. GTA III bez problemu, potem spróbuję jeszcze to z czym kolega wyżej miał problem i napisze czy działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon często łapie muła na tym romie, szczególnie to widać przy dłuższym używaniu, gdzie zamiast prędkości mamy nieraz slow motion. Gry działają po prostu. Błędy takie same co CM9, czyli znikające przyciski statusbaru i bardzo częste "force close" spowodowane właśnie spowolnieniami. Mimo wszystko da się go używać na codzień, internet działa znakomicie, w CM10 tez już podobno poprawili, jednak prędkość CM9 i CM10 w defy pozostawia jeszcze wiele do życzenia. I gdyby ktoś pytał jest język polski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wolniejszego i bardziej zamulonego Romu chyba jeszcze nie miałem, dialer uruchamia się bardzo długo, market jeszcze dłużej,generalnie wszystkie aplikacje włączają się długo...zegarek zawiesił się na 17.30 i wisi do tej pory... odebranie połączenia graniczy z cudem(coś dzwoni mi w kieszeni, wyjmuje tel a tu tylko ekran odblokowania i mała słuchawka na górze ekranu, po kilku próbach uśpienia i obudzenia przyciskiem Power pokazało się okno połączenia przychodzącego,odebrałem) próbowałem wysłać sms, szybciej by doszedł pocztą... nie wiem może takie objawy są tylko na moim telefonie...używam go od rana i stwierdzam że dłużej się nie da...jestem zmuszony szukać kolejnego romu może trafie na jakiś szybszy ale obawiam się że wszystkie oparte na ICS i JB będą miały podobną płynność Paranoid,Wiui,no i ten działają podobnie jednak najbardziej stabilny okazał się paranoid...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie system jak najbardziej godny polecenia szybki,android market włącza się bardzo szybko.Instalacja jest banalna spoko ten rom.Tylko mam problem z bateria bo ciągle mi pokazuje 100% podpowie mi ktoś co mam zrobić?. Z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaRoz

Wydaje mi się że przyczyną mulenia i wieszania się tego ROMu u niektórych użytkowników jest to że na tym ROMie domyśle traktowanie wynosi 1.1 ghz a nie 1 jak na większości innych ROMów i może po prostu niektóre defki nie dają rady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi