Skocz do zawartości
Biune

[CM9] [HWA] ICS (4.0.4) Fast Edition Black 2.0

Rekomendowane odpowiedzi

zibizz
    Mam ten soft od 3 dni i jestem W miarę zadowolony. No ale niestety jest jeden problem. Internet jak działa to dosyć szybko, ale często się zdarza że przestaje działać tak jakby był wyłączony, pomaga tylko restart telefonu, ale zaczyna się to robić irytujące, poradzi ktoś coś na to?

Problem z zegarkiem miałem również od razu po wgraniu softu. Jednak poklikałem trochę w ustawieniach zegarka i jest już ok

Btw: gdzie tu jest budzik? ;/

Budzik - w menu Zegar i tam ustawiasz alarmy.

Jeśli chodzi o internet to nie mam z nim problemu, chodzi lepiej niż w CM7.2.

CM7 był szybszy ale ten jak na razie działa też przyzwoicie.

Jeśli chodzi o zegarek to miałem ten problem w CM7.2, zwieszał się czasem gdy był ustawiony na automatyczne pobieranie od operatora, po wyłączeniu tej funkcji działał bez zwiech.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrałem tego softa od nowa bo się trochę wieszał a teraz jest jeszcze gorzej, chociaż jakimś cudem po reinstalce znalazłem budzik bez problemu.

Wszystko ładnie wygląda, ale ciężko na nim pracować na co dzień. Dialer zanim się włączy mija nawet 5 sec. Po wszystkich kliknięciach w większości przypadków nie ma natychmiastowej reakcji tylko zawsze jest jakieś opóźnienie, co szczególnie irytuje jeżeli chce się zrobić coś szybko.

Niestety muszę się z nim rozstać. Najbardziej mi szkoda przeglądarki Chrome, której nie będę mógł zainstalować w softcie opartym na androidzie 2...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alq

Polecam firefoxa, działa bardzo dobrze na 2.3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Baluba

Zauważylem ze niestety nie działa podswietlenie klawiszy dotykowych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam po zainstalowaniu ROM'a mam problem. NIe mogle sie połączyć z kompem poprzez USB swieci sie na biało dioda, dodatkowo nie moge połączyć sie z WIFI. Na tyle poważny problem ze nie ma jak wgrać innego oprogramowania ani nic, jakis pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dymon

Wipe cache/dalvik cache, jak nie pomoże to full wipe i wgranie romu na nowo, czyli standardowa procedura najlepsza na wszystko. A tak na przyszłość polecam robić kopie zapasowe.

Wysłane z mojego MB526 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wifi zrobilem. Jedyna rzecz ktora nie działa to połączenie telefonu przez USB. Sprawdzalem na innym kompie i jest to samo... telefon ładuje sie po podłączeniu do kompa, swieci dioda na biało i tyle. Komp nie może wyszukac sterowników, ustawienie na pamięć masowa tez nic nie daje, a dziwne bo powinno wykrywać karte pamieci na kompie. Wipe cache/dalvik cache nic nie daje. Wipe baterii coś da?

EDIT: Swype da sie gdzieś ustawić czy trzeba sciągac aplikacje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dymon

Jeśli ci zależy na wymianie plików z kompem to może spróbuj przez WiFi. Ja używam do tego celu ES file Explorer. Z kabla już nie korzystam w ogóle. Wipe baterii raczej nie pomoże. Swype'a musisz ściągnąć. A tak poza tym nie lepiej zainstalować cm10 od Quarxa?

Wysłane z mojego MB526 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chetnie zainstalowałbym cm10 od quarxa ale musze mieć pewność ze bedzie w 100% odbugowany. W tym obecnym romie tj. FEB niektore aplikacje dostają zamułki, np. opera, czy nawet facebook. Co do CM10 od Quarxa, opłaca sie go instalować? Chodzi mi o płynność działania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dymon

CM10 może nie jest dopracowany w 100% ale wg mnie działa lepiej niż ten i warto go przetestować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi