Skocz do zawartości
finger6

karty X-sim, turbo sim - działają z magickiem ?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki myra!

Ostatni raz jak ją przeglądałem było ponad 20 licytujących i cena ponad 50zł :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czujny

No nieźle :) Ale taka prawda. Kupiłem kartę turbo slim - 13 zł przesyłka, 9,90 sama karta. Śmiech na sali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mi taka karta turbo sim ostatnio uszkodziła gniazdo SIM, także radzę z własnego doświadczenia wydać trochę więcej na droższą(niż 4zł :P) lub zdjąć Smoka kodem, niż później płacić serwisowi za naprawę ;>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale jak uszkodziła? Podczs wkładania uszkodziles, czy w trakcie użytkowania coś się popsuło czy spaliło?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam kupiłem tą kartę:LINK

Karta bardzo dobrze się sprawowała przez dłuższy czas... cały czas pracowałem na starym radiu....

ostatnio zapragnąłem wgrać CursorSense i po jego wgraniu (a przy tym nowego SPL, Radio) i po wpisaniu PINu telefon wyrzuca informacje "odblokowywaniu karty SIM"... trwa to parę minut, znika, ale karta dalej jest zablokowana z tym, że telefonu mogę normalnie używać.... Mam Magia na Orange, a chce użucić Plusa...

Macie może podobne problemy.... albo znacie rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Dziebek, przepaliło się coś.

@krzysiek, miałam ten sam problem, najprawdopodobniej już Ci to nie ruszy. Ogólnie przy zmianie ROMu wyciągajcie te karty, podobno przez to właśnie można sobie przepalić gniazdo SIM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wina radia zmieniłem na stare i wszystko ładnie chodzi.... pewnie jakies nowe zabezpieczenia itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam sim locka na sieć Orange PL. chciałbym jednak używać telefonu w sieci 36i6. Więc postanowiłem kupić na allegro kartę typu turbo sim lub x sim. Wybrałem 2 produkty i tutaj skierowana jest moja prośba czy ktoś nie miał może tej samej karty...lub czy nie słyszał czy bd działać. Mam oficjalny rom htc sense....orange.

Czekam na odp. Telefon do HTC MAGIC

http://allegro.pl/item977540336_unlock_sim_karta_turbo_sim_new_bez_wycinania_897.html#gallery

http://allegro.pl/item996655704_bez_wycinania_unlock_sim_karta_turbo_sim.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AdamT

Ta druga karta z twoich linków jest sprawdzona i działa bez żadnych problemów z HTC Magic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi