Skocz do zawartości
ovo

Google Now kontra żywotność baterii.

Rekomendowane odpowiedzi

ovo

Google Now to całkiem fajna sprawa. Wpisałem w kalendarz wyjazd z podaniem adresu to przypomniał mi o nim, trasę wyznaczył, korki sprawdził. Odjechałem rowerem parę kilometrów od domu to mi przypomniał jak wrócić i że są małe korki na drogach :rotfl:

Wszystkie te cuda są bardzo fajne tylko krótko cieszą bo bateria niknie w oczach. Wyłączyłem wszystkie plansze poza pogodą (bo bardzo ładnie wygląda) i nie wiele to pomogło. Widać że proces "Wyszukiwarka Google", którego składową jest Google Now co jakiś czas pobiera dane z netu, niby mało bo po parę kilo bajtów ale często. Wczoraj wyłączyłem "Now" całkowicie i bateria znowu trzyma :super:.

Jakie są Wasze odczucia, doświadczenia, sposoby ujarzmienia tego wynalazku, który choć poza pogodą jest mało przydatny jak na razie ale w końcu jest i może jakoś da się go poukładać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mogę niestety jedynie potwierdzić.

Cały czas włączona transmisja i GPS (nawet jeżeli są używane z przerwami) to jednak spory narzut dla baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wienie

Z tego co wiem polskie komendy głosowe w Google Now nie działają. W kalendarzu mam mase informacji nawet codziennie i jakos mi nie przypomina. Może podpowiesz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a kiedy to włączyłeś? bo z tego co zauważyłem to te całe Google Now potrzebuje masę czasu (czyt. kupę dni) żeby zaczął o czymkolwiek, poza pogodą, informować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    potfor

Co do google now, to mam problem, może ktoś pomoże. Nie wyświetla mi pogody... Już jakiś czas...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi