Skocz do zawartości
misiek998

[CM10] CMX Jelly Belly 4.1.2 OTA Updater [25.10]

Rekomendowane odpowiedzi

miziel

@ kowal376

Apexa polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miziel, jest wgrany domyślnie... Piszą te posty, a nikt nie poszuka...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiecie moze co zrobic zeby ekran nie wlaczal sie za kazdym razem kiedy zglasniam lub sciszam muzyke? No i zeby podwojne klikniecie nie zmienialo utworu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Biune

Najszybszy ROM jaki dotychczas testowałem. Pozostaję przy nim na pewno, nie zauważyłem ŻADNYCH problemów. Nawet bateria bardzo przyzwoicie trzyma ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Baluba

Witam mam problem i to mega bylem na cm7 zainstalowalem sobie ten romik CMX niestety po zainstalowaniu wedlug instrukcji telefon juz nie reaguje wisi na czerwoym logu motoroli czyzby to juz byl totalny koniec co teraz z tym zrobic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    herv

Nie znam się tak na tym dobrze, ale... wgrałeś kernel ? miałeś naładowaną baterie? wyciąg baterie, poczekaj chwile, włóż i odpal. Jak nie pomoże spróbuj wgrać jeszcze raz..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Baluba

Wgralem kernel dokladnie ten bo byly tam 2 do sciagniecia bateria naladowana 95 % telefon nie reaguje na nic nawet diody nie dzialaja do kompa podlaczam i tez nic poprostu nic niedziala

---------- Post dołączono o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

4.5.2-109_DHT-22-kernel

---------- Post dołączono o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Nie dary nic wgrac bo nie wchodzi nawet ro bootloudera nic zupelnie, stoi na czerwonym znczku motki i nic

---------- Post dołączono o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Niestety nawet nie reaguje na ładowarke kurcze co z tym zrobic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    herv

Nie wiem bo nie znam się na tym ale wkleje jak zrobić hardreset.., może pomoże coś takiego...

hmm, wyciąg baterie, poczekaj chwile, włóż, trzymaj przycisk głośności w dół w włącz zasilanie i trzymaj aż pojawi się droid..

Z menu:Fastbook, Recovery, Clear Storage i Simlock

Wybierz Wyczyść pamięć(Clear Storage), naciskając przycisk głośności

Naciśnij i zwolnij przycisk zasilania

Naciśnij przycisk głośności w górę na TAK lub na NIE , albo naciśnij ekran dotykowy, aby wybrać, a następnie w lewym dolnym rogu przycisk OK, aby wykonać Hard reset Defy.

Z innej forum..

A co zrobić, jeśli hard-reset z tego poradnika nie chce się zrobić, telefon nie reaguje na żadne kombinacje klawiszy i nie uruchamia się? :(

edit: Uff, poradziłem sobie, ale nie było łatwo. Napiszę rozwiązanie, może w przyszłości ktoś zaoszczędzi sobie stresu.

Najważniejsze, żeby po podłączeniu do portu USB zaświeciła się biała dioda (czasem od razu, czasem tylko na chwilę, wystarczy próbować wcisnąć różne kombinacje klawiszy, dioda powinna ostatecznie zapalić się na biało na stałe). Wówczas wciskamy kombinację VOL+ i POWER (jak przy zwykłym wgrywaniu ROM) - mimo że na ekranie nic się nie pojawi, RSDLite wykryje telefon jako nieznane urządzenie. Wybieramy odpowiedni ROM z dysku i wgrywamy.

Dzięki temu udało mi się nie tylko obudzić telefon, ale i odzyskać wszystko, co miałem przed "incydentem" - ustawienia, programy etc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xilon

Wyszło update. andek 4.1.2, dużo sprawniejsze działanie, trochę zmian stylistycznych. gorąco polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi