Skocz do zawartości
La Chupacabra

Samsung Galaxy Note 10.1 GT-N8000 - folie na ekran

Rekomendowane odpowiedzi

ja kupiłem tą folie Folia Ochronna GLLASER Samsung GALAXY Note 10.1 (2592402867) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i nie widzę różnicy oprócz tego że się palcuje

dotyk i rysik działają tak samo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piszecie, że note 10.1 nie posiada szkła Gorilla Glass, podczas gdy Samsung potwierdza, że została tutaj zastosowana ta technologia. Zainteresowanych zapraszam tutaj:

Galaxy Note 10.1 Overview

Natomiast na stronie Corning Gorilla Glass w liście produktów Samsunga nie ma konkretnie zapisu, że Note 10.1 korzysta z tego wyświetlacza. Jest ogólnie napisane, że Galaxy Note (Pytanie czy tu nie chodzi o tel. komórkowy). Z tabletów wymieniony jest za to Tab 10.1. Mimo wszystko po obejrzeniu tego filmiku supportu Samsunga kwestia jest co najmniej wątpliwa. Najgorsze jest to, że Samsung nie postarał się o umieszczenie oficjalnej informacji chociażby w specyfikacji sprzętu.

Edytowane przez Luthoruc
    dodatkowe informacje znalezione na oficjalnej stronie Corning Gorilla Glass

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem z nałożeniem foli....mimo że staram się to robić dokładnie pomagając sobie kartą za każdym razem zostają pod powierzchnia bąbelki których nie można usunąć...Dodam że nigdy nie korzystałem z tego rodzaju foli więc będę wdzięczny za pomoc w poprawnym nałożeniu tego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DarekM

Jeżeli są to bąbelki wypełnione powietrzem to zwykle znikają po kilku godzinach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lol19

Jeśli masz bąbelki, których nie możesz "wygładzić" przebijasz zwykłą igłą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nigdy nie miałem problemów z nakładaniem folii, jednak tutaj przy tej powierzchni nie jest to łatwa sprawa, mimo zaparowanej łazienki, paproch zawsze się jakiś dostanie.Olałem sprawę i mam kilka syfów pod folią, trudno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu ma służyć zaparowanie łazienki? Nakładałem ta folie z 3 razy i za kazdym razem albo jakis syf albo bable powietrza na tyle male ze musialbym podziurawic cala folie.Nie wiem czy to kwestia foli ktora z gornej polki nie jest bo dalem za nia 20zl czy poprostu nie mam wprawy w nakładaniu takich rzeczy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lol19

Kurz opada z para wodną na ziemię i nie lata w powietrzu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ktoś używa jeszcze folii i może się pochwalić jakiej i jak się spisuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używam folii samsunga dedykowanej dla note 10.1. Najbardziej podoba mi się w niej to ze jest lekko matowa przez co ekran się praktycznie nie "palcuje". Niestety na tym chyba będzie koniec pozytywów. Sporadycznie używam rysika a na folii już są po nim ślady. Fakt ze w rysiku zmieniłem końcówkę na tą twardszą bo tą oryginalnie umieszczona w spen'e zachowywała się na tej folii trochę jak kreda na tablicy w szkole:) Cenowo chyba wypada nieźle bo w zestawie są 2 sztuki. Nie wiem jak to jest u innych producentów. Aha, zarówno dotyk jak i spen na folii zachowują się równie dobrze jak bez niej.

Wysyłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi