Skocz do zawartości
ActiveX

[JB:CM10:HYBRID] PARANOIDANDROID [Utacka] [19 NOV]

Rekomendowane odpowiedzi

w ustawieniach nova masz opcję wybierz domyślny launcher. Wtedy klikasz nova i wybierasz zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kek

Po instalacji ROM-u istniała możliwośc ustawienia koloru tła zamiast tapety, ale utraciłem tę możliwość. powie mi ktoś madry jak mozna odzyskać tę fukcjonalność?

- ok. jest to funkcjonalność tapet Paranoida, która najwidoczniej wyłączyła się, gdyż sam tego nie robiłem.

EDIT:

Dzisiaj w GooManager pojawiła się nowa aktualizacja, poprawiono to co denerwowało chyba wszystkich czyli aparat, ale także zegar. Co więcej dowiemy się z czasem. Poza tym wszystko gra i hula aż miło, w tej chwili jestem zadowolony z paletki, bo w końcu śmiga aż miło.

Bardzo podoba mi się obsługa poczty, także exchange, poniżej klilka zrzutów:

post-87972-14255722768479_thumb.jpg

Polecam gorąco i pozdrawiam.

Notatka od Moderatora: e-daniel
    wykrzyk.png

1. Nawet jeżeli zamierzamy umieścić treść dotyczącą rozbieżnych informacji to i tak nie piszemy posta pod własnym postem. Wystarczy edycja już istniejącego posta.

2. Do umieszczania zrzutów, zdjęć, statystyk, list itp. w postach używamy znacznika Spoiler. http://forum.android.com.pl/f433/announcements.html

post-87972-14255722766121_thumb.png

post-87972-14255722766722_thumb.png

post-87972-14255722767205_thumb.png

post-87972-14255722767922_thumb.png

Edytowane przez e-daniel
    umieszczenie posta pod własnym postem i brak znaczika Spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xrey

Witam, od 2 dni jestem na ROMie PacMan CM10.1 opartym na ParanoidAndroid i jest to mój pierwszy CM. Mam problem z klawiaturą, która po przestawieniu Androida w tryb tabletu (globalne ustawienia aplikacji użytkownika i systemowe również) też przeszła w ten tryb. Tyle, że jest teraz bardzo niewygodna ponieważ boczne klawisze funkcyjne są szerokie a alfanumeryczne wąskie.

Dość szybko gdzieś w ustawieniach znalazłem opcję Big Key czy jakoś tak, która przywróciła jej telefoniczny layout tyle, że podczas dalszego mieszania z ustawieniami znów się ten problem z klawiaturą pojawił a powyższej opcji za cholerę nie mogę już znaleźć ani w ustawieniach ani posiłkując się google.

Przypisanie wyższego DPI i telefonicznego layoutu dla "klawiatura Androida (AOSP) powoduje tylko tyle, że zwiększa się czcionka w konfiguracji klawiatury ale klawiaturka dalej jest w trybie tabletu.

Ktoś z was kojarzy, gdzie tę opcję mogę znaleźć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi