Skocz do zawartości
ActiveX

[JB:CM10:HYBRID] PARANOIDANDROID [Utacka] [19 NOV]

Rekomendowane odpowiedzi

terax

Na nowe ParanoidAndroid Utacka nie wgrywamy Custom Kerneli bo telefon zlapie bootloopa. po PA wgrywamy tylko hwcomp 2. Projektu LARD tez nie wgrywamy bo sie gryza.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smk

Ciekawe. Bo u mnie i LARD j Hydra siedzą bez grymaszenia. Fakt faktem ile się namęczyłem by ten stan osiągnąć ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie nie powinno się instalować innych kerneli na najnowsze buildy 3/4 OCT. Natomiast czy działają to inna sprawa. Nie mniej jednak jedynym krenelem, który póki co śmiga jak marzenie z nowymi romami opartymi na najnowszych usprawnionych CM10 to Thor kernel, który wspiera nowe sterowniki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    terax

secril_fd wakelock - wciąga mi cały czas baterie (4OKT wersja). Z tego co gdzieś wyczytałem chodzi o fast dormacy. Da radę to wyłączyć kodem serwisowym ?! Gdzieś na forum widziałem ale szukam i szukam i znaleźć nie mogę. Pomoże mi ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Szuri21

Jeśli możesz, to daj linka do tego Thor kernela, bo ja jakoś nie umiem go wyłapać na xda.

z góry dzięki ....

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    terax

Odradzam instalacje wersji z 08oct poniewaz nie dziala System UI.

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smk

Nie działa interfejs telefonu. Tabletowy funkcjonuje bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    terax

Ja pozostałem przy 07. Jutro powinno być już wszystko okej. Do tego ROMu zastosowałem kernel Thora. To jest dopiero potęga ! Stabilnie działa na 1600mHz. Ja wyznaczyłem granicę na 1200mHz i jest elegancko :D W dodatku sporo obniżyłem napięcia i zero SoD.

N

7

0

0

0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ponownie ( jest problem ) ;)

Zastanawiałem się czy tu napisać i zdecydowałem że tutaj, bo problem dotyczy tego romu. Ogólnie to z nim jest wszystko OK i jestem bardzo zadowolony. Jest jednak jeden problem. Telefon po dłuższym czasie bezczynności, gdy chcę go użyć, po odblokowaniu ekranu widzę że karta jest zablokowana i stosowny komunikat > tylko połączenia alarmowe < mimo, że można się do mnie dodzwonić. Po wpisaniu kodu pin wszystko wraca do normy i działa poprawnie. Robiłem wszelkie Wipe i nawet zmiany romów i modemów. To mam tylko na tym romie. Próbowałem w ustawieniach wyłączyć pin, ale nie da się tego zrobić. Prosi mnie o podanie pin, podaję go, po czym dostaję info że pin jest nieprawidłowy i nie można wyłączyć tego ustawienia. Właśnie tego nie rozumię. Dlaczego plumka że pin jest nieprawidłowy skoro podaje prawidłowy ?? Jak wyłączyć żądanie podawania pin ??

Z góry dziękuję za wszelkie rady i za poświęcony czas.

Pozdrawiam

Edytowane przez gregor_szczecin
    wysłało dwa razy to samo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi