Skocz do zawartości
ActiveX

[JB:CM10:HYBRID] PARANOIDANDROID [Utacka] [19 NOV]

Rekomendowane odpowiedzi

Qbiakk

z tego co wiem jest to problem kernela i modemu z tego romu, coś po prostu nie wspólgra. większości pomaga zainstalowanie innego modemu z jakiegokolwiek romu ISC. mi pomógla we wcześniejszych wersjach zmiana kernala na hybrydcore, ale od 03 okt wersji nie działa bo inny sterownik graficzny, wiec teraz THOR kernel używam i na tym kernelu również problem ten nie występuje. Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponownie zainstalowałem kernel Thor. Nic to nie zmienia. W opcji > Ustawienia Blokady karty SIM < próbuję zdjąć blokadę wpisuję jak prosi kod PIN i dostaję odpowiedź > Nie można zmienić stanu blokady karty SIM Wpisany kod PIN może być błędny < To teraz nie wiem co z moim notkiem jest nie halo ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam mały problem, po wgraniu kernela Thor telefon się nie włącza. Wyskakuje Samsung Galaxy Note po jakimś czasie znika i czarny ekran. Jak dotknę przyciski dotykowe to się tylko zapalą. Download mode i recovert działa. Zrobiłem wipe i nic. Co zrobić? Wgrywać wszystko od nowa?

W ogóle wcześniej miałem problem z uciekającym sygnałem. Tzn chciałem do kogoś zadzwonić i wywalało brak sieci i po chwili wracała... To dość uciążliwe więc myslałem, że zmiana kernela pomoże... Co robić? Mogę wgrać na tego rom'a z tym kernelem teraz bezpiecznie jakiś rom czy muszę wracać do GB i dopiero root i wgrywanie? Proszę pomóżcie :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    terax

Możesz śmiało instalować inny rom z Full Wipe ponieważ HydraCore lub też Thor jest w pełni bezpieczny.

A co do tego czarnego ekranu to czasem napięć nie zmieniałeś ?! Może po prostu przywiesza Ci się ekran? Próbowałeś parę razy odblokowywać ? Mi się takie coś czasem działo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Notatka od Moderatora: Qane
    wykrzyk.png Nie cytujemy postów tuż nad naszym.

Nie zmieniałem nic z napięciem. Dobra ściągam jakiś ROM i instaluję. Edytowane przez Qane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Qbiakk
    Mam mały problem, po wgraniu kernela Thor telefon się nie włącza. Wyskakuje Samsung Galaxy Note po jakimś czasie znika i czarny ekran. Jak dotknę przyciski dotykowe to się tylko zapalą. Download mode i recovert działa. Zrobiłem wipe i nic. Co zrobić? Wgrywać wszystko od nowa?

W ogóle wcześniej miałem problem z uciekającym sygnałem. Tzn chciałem do kogoś zadzwonić i wywalało brak sieci i po chwili wracała... To dość uciążliwe więc myslałem, że zmiana kernela pomoże... Co robić? Mogę wgrać na tego rom'a z tym kernelem teraz bezpiecznie jakiś rom czy muszę wracać do GB i dopiero root i wgrywanie? Proszę pomóżcie :-)

Jak po zainstalowaniu nowego kernela na tym romie tak masz. To przytrzynujesz gorny klawisz vol. Menu i przycisk zasilania. Wchodzisz tak do recovery i robisz wipe cash i dalvik. I restart. Uruchomi sie wtedy normalnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy na tym romie działa komus Wi-Fi Direct ? Jeśli tak, to jak to włączyć ? Nie dało się tego w żaden sposób włączyć. Pola szukania urządzeń i zmiany nazwy urządzenia są nieaktywne. Mój notek też nie jest widziany przez drugiego notka.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kapat
    Notatka od Moderatora: Qane
    wykrzyk.png Nie cytujemy postów tuż nad naszym.

Aż sam sprawdziłęm u siebie, po przeczytaniu Twojego postu. U mnie działa. Edytowane przez Qane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jak po zainstalowaniu nowego kernela na tym romie tak masz. To przytrzynujesz gorny klawisz vol. Menu i przycisk zasilania. Wchodzisz tak do recovery i robisz wipe cash i dalvik. I restart. Uruchomi sie wtedy normalnie

Robiłem i nic to nie dało. Wgrałem CM10 od nowa + Thora i telefon wstał. :)

Jakoś lepiej działa niż PA. Tylko brakuje mi dolnej belki :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kic3k

czy kernel ktory jest oryginalnie w tym romie jest bezpieczny ? posiadam wersje datowana na 18 - najnowsza mozliwa. jesli nie jaki mam wgrac zeby nie zlapac bricka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi