Skocz do zawartości
ActiveX

[JB:CM10:HYBRID] PARANOIDANDROID [Utacka] [19 NOV]

Rekomendowane odpowiedzi

@kapat

Nie miałem ostatnio za wiele możliwości, ale wróciłem do tematu Wi-Fi Direct. Nie da się, u mnie tego uruchomić. Możesz napisać jak to u siebie uruchamiasz ? Byłbym bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Wrzuciłem. Jedynie gdy ustawiałem zdjęcia do kontaktów potrafił wyłączyć aplikacje.

I mam podwójną ikonkę "Lacky Patcher", stara i ta aktualizowana. Obydwie chodzą, dziwne ale działa :P. Reszta OKEJ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mlyko

Czy jest mozliwosc dogrania klawiatury samsung 3x4 do tego romu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Soba

Korzysta ktoś z tego romu i mógłby napisać co nie działa, a co działa jak z płynnością itd ? Bo tak myślę czy by nie wgrać ten rom, bo od kilku miesięcy siedzę na Paranoidandroid v5 bodajże tym zwykłem na cm9 4.0.4 i już mi się powoli on zaczyna nudzić. ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ActiveX

nie działa regulowanie głośności na słuchawkach są 4 stopnie regulacji i do 15 już nie podglasnia . ni wiem jak w ostatnich wersjach a tak poza tym jest bardzo.szybki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zibciu

Ja z wszystkich CM zrezygnowalem gdyz zdjecia i bateria sa po prostu slabe. Poza tym tofajny Rom. Szybki i lekki

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Romik jest świetny, a bateria trzyma prawie jak na stocku! A przynajmniej niewiele mniej. Jedynym mankamentem jest brak automatycznego regulowania jasności, ale jest to niewielka strata. Jest to też jedyny rom oparty na CM, który oferuje gesty rysikiem, a w dodatku można je samemu ustawić wedle preferencji. Plusem jest również tablet mode i to, że w dowolnym momencie da się schować dolną belkę, więc nie przeszkadza. Pochwalić muszą autora również za częste, szybkie aktualizacje i ciągłe wsparcie. Po nowym roku prawdopodobnie będzie można się spodziewać PA opartego o niedawno wypuszczony CM 10.1 :) Szczerze polecam.

EDIT:

Rozwiązaniem pomagającym na baterię jest zmniejszenie napięcia na procesorze. Przy częstotliwości 1400 da się obniżyć o 125 mV i dalej jest stabilny przy innych też się waha ok 100 mV. Bateria trzyma praktycznie jak na stocku. :)

Edytowane przez Radzimierz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Soba

Tak myślę czy by nie powrócić do Paranoidandroid i tu moje pytanie się nasuwa korzystał ktoś może z tej wersji ? [ROM] PARANOIDANDROID 2.51 | Per-App COLOR (newest PA invention), Dpi & UserInterface - xda-developers lub z tej [AOSPA 4.2.1] PARANOIDANDROID 2.99 betaNINE.9+ (Jan 28) | PIE, SECOND BETA RELEASE - xda-developers ? Jeśli tak to mógłby ktoś opisać jak chodzi czy się zacina itd :oczy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ActiveX

mnie trzyma z daleka od para tylko jedno ta lipna regulacja głośności przy zestawie słuchawkowym czyli do połowy paska.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi