Skocz do zawartości
ActiveX

[JB:CM10:HYBRID] PARANOIDANDROID [Utacka] [19 NOV]

Rekomendowane odpowiedzi

Soba

U mnie szło do końca. A tak oprócz tej regulacji głośności który byś wybrał ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rom od imilki jest to oficjalna dystrybucja PA oparta o CM10, tak samo, jak oparty o AOSP AOSPA. Rom imilki jest już niewspierany, ma wszystkie funkcje CM10 i do tego Paranoid preferences. AOSPA, jak wskazuje nazwa nie ma już nic wspólnego z CM10.1 i to jest jego wadą, bo nie użwiadczymy w nim nawet % baterii. Ogólnie, to jest on w miarę szybki, szybszy od CM10.1, ale brakuje mu dużo funkcji, dlartego go nie polecam. Tak samo romu od imilki, który ostatnio został zaktualizowany w październiku. Ja obecnie jestem na ParanoidAndroid od Utacka, który jest oparty o najnowszy nightly CM10 a dodatkowo wspiera gesty rysikiem. Bateria po undervoltage trzyma prawie jak na stocku, więc ja jestem zadowolony. Szczerze polecam wersję od utacka: [JB:CM10:HYBRID][GT-N7000] PARANOIDANDROID 2.57 [utacka] [130110] - xda-developers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Soba

Jestem teraz obecnie na Ultimate rom 4.1.2 na kernelu XXLSC co bym musiał wgrać żeby wrzucić tego paranoida Utacki ?

zainstalować abyssnote 4.2, full wipe, a potem spokojnie ten romik czy jak ? ;x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najnowszy kernel phil'z/kernel CM10, reboot recovery i wgrywasz!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Soba

Wgrałem sobie paranoidandroid 4.2.1 od beerbonga, wrzuciłem kernel 10.01 zrobiłem fullwipe, wgrałem romik i po resecie stanął na bootloopie logo nexusa na 20 min ;/ myślałem że już klapa będzie lecz zrestartowałem go i jakoś ruszył [całe szczęście] :) Postestuje go i zobaczę czy jest taki dobry jak nie to przejdę na tego od Utacki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wczoraj postawiłem od utacki, bardzo fajny z mozliwością konfigurowania co mi bardzo podpasowało, ale jak to bywa zawsze jest jakieś ale, nie ma snote z którego nagminie korzystam.

Powie ktoś jak tu załadować snote, jakiś zip może...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zibciu

Powiem tak - rom od Utacki jest baardzo fajny. Bateria trzyma świetnie. Niestety musiałem zrezygnować ze względu na moje wymnagania (wszystkie muszą być spełnione ;) ). Co do tego było jedno - we wszystkich testowanych romach CM mam wrażenie, że sterowniki aparatu są po prostu gorsze, co odbija się na jakości zdjęć i filmów (i nie podoba mi się aplikacja aparatu). Chyba jedynie na Asylum (nowym) wyglądało to przyzwoicie. Ale np niewiele lepiej (jeśli chodzi o jakość) jest na wszelkich wyciekach żelka. Mam wrażenie, ze najlepsze focie były jeszcze na pierniku..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Soba
    wczoraj postawiłem od utacki, bardzo fajny z mozliwością konfigurowania co mi bardzo podpasowało, ale jak to bywa zawsze jest jakieś ale, nie ma snote z którego nagminie korzystam.

Powie ktoś jak tu załadować snote, jakiś zip może...

Może nie ma sNote, ale jest https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ngarside.memo&hl=pl #Edit: Ups chyba jednak nie działa, ale ja sprawdzałem na 4.2.1 AOSP od beerbonga więc może na tym od utacki zadziała choć nie jestem pewien.

@Up: Też mam takie wrażenie że na GB i ICS 4.0 zdjęcia były wyśmienite, natomiast jak już przeszedłem na JellyBean to trochę się zawiodłem co do aparatu.

Edytowane przez Soba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Memo z marketu działa znakomicie na tym romie. Tak samo (lepszy do notatek pisanych) papyrus.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Może naiwne pytanie, ale czy działa tutaj jakieś radio FM? A jeśli tak to jakie? Przebić się Google Play przez wszystkie apki radiowe (większość to streaming), to jednak pewien problem.

Mam też problem z launcherem - chciałbym używać Nova Launcher jednak za każdym razem gdy wcisnę przycisk "home" telefon wraca mi do domyślnego lauchera. Probowałem ustawić domyślny launcher w Home Switcher, ale to nie pomaga. W ustawieniach systemowych też nie widzę możliwości wyboru alternatywnego launchera niż Trebuchet.

Edytowane przez coldcat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi