Skocz do zawartości
Levusek123

Rubber Case

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :D

Co sądzicie o tego typu zabezpieczeniach telefonu? Chce jakoś ochronić telefon przed rysowaniem... upadkami itd, i ciekawe są te RubberCase i Żelowe futerały. Kilka przykładów na allegro:

Pokrowiec/Futerał GEL Skin i5700 Galaxy Spica (1199837168) - Aukcje internetowe Allegro

RUBBER Case LUX i5700 Galaxy Spica = NAJLEPSZY (1185880975) - Aukcje internetowe Allegro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mitron

Jak bym miał IPhona to bym kupił on tył ma taki lakierek i sie strasznie rysuje, a spica... nie jest aż tak to potrzebne, i czy ja wiem czy ochroni przed upadkiem, jak masz kasę kupuj ;) ja bym na to nie wydawał ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym na Twoim miejscu kupił zapasową tylną klapkę - jedna się poniszczy to wymienisz. I cenowo wyjdzie mniej więcej to samo ;)

Co innego upadki :P Tu lepiej jakiś futerał. Przecież w takim kauczuku od razu spada komfort użytkowania... A fu a fe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    joee0o

Mam dokładnie taki sam czarny ochraniacz, a raczej jego kawałki. Jest dość kruchy. Jak chciałem w coś zagrać to musiałem go zdejmować, bo korzystanie z bocznych przycisków nie było komfortowe. Spica nie jest specjalnie podatna na uszkodzenia. Mi wystarcza folia na dotyk(podobno pierwsza rysa boli najbardziej, wierze na słowo i nie chce sprawdzać:) i tył + skórzane etui.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twardy kiedyś miałem w Noki E65 - nie byłem zadowolony.

Teraz w Spicy mam to:

ARMOR GEL CASE TRANSPAR SAMSUNG i5700 GALAXY + PT (1195754729) - Aukcje internetowe Allegro

Trochę gorzej wyczuć przyciski głośnośności, poza tym jest OK, raczej tak jak w opisie aukcji. Gdybym miał kupować ponownie, to bym kupił. Telefon jest troszkę grubszy po założeniu w ten kondonik, ale jakoś tego nie odczuwam. Powiem nawet, że teraz lepiej mi się go obsługuje - wcześniej był taki cienki, że mnie kciuk bolał gdy sięgałem nim klawiszy - teraz jest wygodniej, lepiej telefon w dłoni leży. Czuć, że coś się zmieniło, gdy zdejmę kondonik i goły telefon wezmę do ręki - wtedy czuć, jaki jest cienki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Balrog

Mam właśnie tego RUBBER Case LUX i ochronił mi telefon po upadku. Niestety zaczyna się rozciągać i spadać z telefonu zastanawiam się teraz nad zakupem ETUI GEL SKIN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam skórzane etui za 21,- z przesyłką + folia gratis. Chroni ze wszystkich stron, tylko tyle że otwierać trzeba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mi wystarcza folia na dotyk(podobno pierwsza rysa boli najbardziej

A niby jak chciałbyś porysować szybkę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmm ten żelowy to chyba coś dla mnie ale nie wiem czy z tym mi wejdzie do kondomka od HTC TOUCH DUAL. ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rzabcio
    A niby jak chciałbyś porysować szybkę?
    Dokładnie - dobre pytanie.

Przed drobnymi porysowaniami mozna się łatwo obronić - wystarczy zastosować kilka przepisów BHP - przykładowo nie nosić komórki z kluczami, chować zawsze ekranem do wewnątrz kieszeni. Przed dużymi rysami, spowodowanymi wypadkami typu bliskie spotkanie z chodnikiem - i tak żadna folia nie ochroni...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi