Skocz do zawartości
Levusek123

Rubber Case

Rekomendowane odpowiedzi

Lanc

Idiotyzm ładować kasę w takie futerały, które tylko zmniejszają komfort użytkowania telefonu.

1. Wyświetlacz jest nie do porysowania. Telefon mam od 3 miesięcy, w tym byłem 2 tyg nad morzem i był noszony w torbie gdzie się też dosyć dużo piasku dostało i wyświetlacz wygląda jak nowy - ZERO rys. Czasy plastikowych, beznadziejnych wyświetlaczy się skończyły :) Oczywiście telefon nigdy nie był i nie będzie noszony razem z kluczami/pieniędzmy/metalowymi przedmiotami.

2. Tylna klapka jest z materiału gumopodobnego - tego się nie da zarysować! Miałem parę lat temu HTC S710, który miał dokładnie ten sam materiał na klapce. Telefon mi spadł na ziemię nieskończoną ilość razy i w momencie sprzedaży wszystko było porysowane, oprócz tylnej klapki... ;]

3. Spica mi już spadła z 2 czy 3 razy z wysokości około metra na kafelki w domu i najgorsza rzecz, która się z nią stała to otwarcie się tyłu i wypadnięcie baterii. A tak to telefon nadal wygląda jak nowy, zero rys :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neets

chcialbym moc podzielic twoj entuzjazn lanc ale niestety ja np mam inne doswiadczenia z wytrzymaloscia spicy na zarysowania. telefon posiadam od kwietnia, tylna klapka posiada kilka wyraznie widocznych rys, digitizer natomiast ma dwie male ryski niewidoczne przy codziennym uzywaniu tel, dlugosci ok 2mm. zaznaczam ze o telefon dbam, nie nosze z kluczami itp, nie uzywam tez zadnych case'ow, nie przesadzajmy wiec z ta niezniszczalnoscia spicy.

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Jakim cudem porysowałeś tylną klapkę? O_O

Wyświetlacz da radę porysować kluczami/pieniędzmi jak się postaramy, ale tylną klapkę to byś musiał chyba cyrklem/igłą/nożem rysować żeby złapała jakąś ryskę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neets

przesunalem telefonem po biurku, widocznie bylo tam jakies ziarnko piasku/ziemi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

A nie da się tej rysy "wmasować" ? U mnie jak są takie widoczne ryski to wystarczy, że się chwilę potrze po klapce i już ich nie ma. Klapkę mam czarną. Może na czerwonej/zielonej widać dalej rysy. No chyba, że masz białą, która jest z innego plastiku, który na pierwszy rzut oka się będzie rysował, to bardzo możliwe ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    neets

nie da sie ich zlikwidowac ale sa na tyle malo widoczne ze w ogole mi nie przeszkadzaja wiec jest ok

a i klapke mam czarna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No wlasnie. Zalezy jaką masz tylną klapkę. Czarna rzeczywiscie jest dosc wytrzymala ale na przyklad czerwona jest lakierowana i bardzo latwo sie rysuje a:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Suchy

Czarna tylna klapeczka jest nie do zajechania :)

A na temat, kumpel ma ten rubber case, założyłem to sobie i ogólnie dyskomfort straszny, znacznie wygodniejszy (i mniejszy) jest zwykły wsuwany pokrowiec, wyciągnięcie telefonu to kwestia 2 sekund a komfort użytkowania nieporównywalnie wyższy niż w tych "trumnach"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Axen97

Ja też zastanawiałem się nad kupnem gumowego pokrowca,bo moja Spica miała ostatnio niezbyt przyjemne spotkanie z kaloryferem ;/ .

I nie mówcie,że tylna klapka sie nie rysuje:Mam Spice używaną a co z tyłu?Niezliczona ilość małych rysek i jakaś buźka wyrysowana.(Co za idiota mógł sie tak obchodzić z telefonem....)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bater

Miałem rubber case przez ... dwa miesiące ... :orany: Wiadomo w takim pokrowcu zbiera się kurz, piasek i inne zabrudzenia, więc od czasu do czasu trzeba go otworzyć i przeczyścić, czasami też się zawiesi i trzeba baterię wyciągać. Niestety otwieranie rubber case jest dla tego pokrowca zabójcze. Najpierw odpadł jeden zatrzask, ale nosić się da. Następnie drugi, ale się trzyma. Kolejny zatrzask przed ostatni złamał się nagle i przypadkowo i spowodowało to nie kontrolowany upadek telefonu na beton... Na szczęście telefon działa :oczy: uff...

Drugi raz tego nie kupię. Dlaczego? Z kieszeni ciężko jest wyjąć telefon - gumowana powierzchnia utrudnia przesuwanie, telefon jest większy bardziej nieporęczny. Dodatkowo faktycznie tylnia czarna klapka jest gumo podobna, więc także i rubber case`owo podobna. Jedynie to się może porysować w tym telefonie to ... metalowy/plastikowy element dookoła bocznej części telefonu. Jest on czarny, więc tylko pod światło widać wgniecenia.

Tyle ode mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi