Skocz do zawartości
Darth Artorius

[ROM] N7000XXLRT [2012-09-07][ICS 4.0.4][Germany]

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin w niektórych przypadkach jest do przyjęcia. To że zamykasz aplikacje nie znaczy że nie ma innych działających w tle. Jeżeli poziom energii spada mimo włączonego ładowania to jest to niepokojące. Sprawdź np. W Ustawienia/Bateria co jest za ten stan odpowiedzialne. Jeżeli nic nie znajdziesz pozostaje to co pisałem w poprzednim poście.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez e-daniel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wiele zależy od aplikacji, jeżeli jest tak napisana że tworzy skrót na pulpicie to niestety, ale najprostszym sposobem jest jego usunięcie z pulpitu. Niemal każda aplikacja będzie za to obecna w drawerze (lista aplikacji).

To chyba nie zależy od aplikacji a od jakiś ustawień, tylko nie wiem jak to ustawić no chyba że poprostu ICS tak ma że ikona zainstalowanej aplikacji pokazuje się automatycznie na ekranie startowym. Na tym ICS używam tych samych aplikacji które używałem na GB. I na tym sofcie wszystkie nowo zainstalowane aplikacje wskakują na ekran startowy, zaś na GB z tymi samymi aplikacjami tak nie było. Czy mozna to jakoś ustawic? Nie chce za kazdym razem jak cos zainstaluje usuwac z pulpitu, jest to denerwujace tym bardziej jak instaluje sie wiele aplikacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wejdź do markety / potem ustawienia / i jest opcja aby nowo zainstalowane aplikacje nie wyświetlały się na pulpicie. I po kłopocie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam sprawdziło się szukałem wszędzie w ustawieniach telefonu nie pomyślałem że może to być w markecie , piwo dla ciebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi