Skocz do zawartości
Darth Artorius

[ROM] N7000XXLRT [2012-09-07][ICS 4.0.4][Germany]

Rekomendowane odpowiedzi

mistan

No i mam null null na klawiaturze Samsung.

Ponowne wgranie nic nie daje. Macie jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No i mam null null na klawiaturze Samsung.

Ponowne wgranie nic nie daje. Macie jakieś pomysły?

mialem zainstalowany CyanogenMod 10 spowrotem wrucilem do LRT i mialem null null .Zalatwilem sprawe wgrywajac PC odinem GB 3 plikowy KJ1 i na niego spowrotem LRT i teraz wszystko jest cacy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    EdiMar

@Mistan.

Było opisane już wcześniej, sam też o tym pisałem. Wgraj rom przez PC Odin. U mnie pomogło. Będziesz miał żółty trójkąt, ale można go usunąć przez Triangle Away. Testowałem osobiście :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sid71

Witam wszystkich.Oto moje rozwiązanie problemu "nullnull...".Ściągnąć i rozpakować rom-Stock XXLRQ deodexed rooted.zip z XDA.Z rozpakowanego romu,z folderu "system"skopiować folder "T9DB" i wkleić rootexplorerem do "system" i restart.U mnie zatrybiło.Rom instalowałem mobileodinem i był problem z nullnull a po tej operacji jest wszystko ok.Powodzenia

Edytowane przez Sid71

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

koledzy wgrywajcie według opisu z tego wątku post nr.135 http://forum.android.com.pl/f436/rom-n7000xxlrg-dla-niemiec-4-0-4-oficjalny-polski-jae-zyk-gt-n7000zbadbt-191191/index14.html nigdy nie miałem żadnych problemów. Wgrałem ostatni 4.0.4 z Arabii czy jakoś tak to zmian dużo nie było do poprzedniej wersji ale miałem tylko język angielski dzisiaj wgrałem najnowszy 4.0.4 z Niemiec i duże zmiany w interfejsie i bateria już zauważalnie lepiej trzyma :) brakuję mi tylko opcji w ICS tak jak było w GB aby wyłączyć animację bo wodotryski mi niepotrzebne a bateria by lepiej trzymała :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mpsky

@Sid71 zauważyłem, że problem null występuje często przy mobile odin, a naprawić łatwej wgrywając po prostu przez PC odin. U mnie w 95% przypadków null występuje po mobile odin niezależnie od softu cm czy stock, i ten sam soft bez przeróbek wgrany pc odin działa wzorowo.

Edytowane przez mpsky

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sid71

@mpsky wiem że Pc odin także działa ale tracimy roota,po rootowaniu trzeba usunąć trójkącik no i trzeba mieć kompa pod ręką.Podałem tylko sposób jakim rozwiązałem problem bez pomocy peceta,może komuś się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie - czy w tych najnowszych ROMach Samsunga można zmieniać dostępne na pasku powiadomień skróty (bluetooth, gps, i tak dalej) i ewentualnie ich kolejność, tak jak to jest możliwe w CM?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma takiej możliwości, funkcje przypisane są na stałe :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi