Skocz do zawartości
Darth Artorius

[ROM] N7000XXLRT [2012-09-07][ICS 4.0.4][Germany]

Rekomendowane odpowiedzi

KK88

@Flintberg

Jak najbardziej można i jest to dość proste do wykonania (jeśli masz np. CWM lub dostęp do plików systemowych) - [MOD] [bEAUTY Blue / Green ICS 4.0.4 ] 15 Toggles SystemUI (LRG...LRQ)(09/09/2012) - xda-developers

Polecam powyższy link - paski powiadomień w dwóch kolorach, możliwość edycji wybranych guzików, ich kolejności, a także jasności i czegoś jeszcze. Wszystko działa OK, polecam.

Gdybyś instalował zielony to uważaj, u mnie po wrzuceniu zielonego pasek zniknął całkowicie, dopiero wgranie niebieskiego okazało się skuteczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie ma takiej możliwości, funkcje przypisane są na stałe :(

Jest taka możliwość. Pasek powiadomień zmienimy np. za pomocą aplikacji Bar Control ze sklepu Play. I nie potrzebujemy custom ROM'u czy dostępu do plików systemowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @Flintberg

dopiero wgranie niebieskiego okazało się skuteczne.

U mnie w każdym wypadku znika pasek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie wszelkie problemy z modowaniem oraz z wgrywaniem updatów przez OTA powodowały kernele inne niż stockowe. Może tu tkwi kłopot?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy innym modzie radzili skasować SystemUI.odex z katalogu system/app u mnie zadziałało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za link. Wszystko udało się po flaszowaniu przez stock GB.

Mam pytanie czy na tym romie robią się automatyczne OTA, czy nie ma co na to liczyć?

Edytowane przez gepardek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, po dłuuugich miesiącach przeszedłem z CM9, chwilowym pobycie na CM10 przeszedłem na ten room. Po niespełna jednodniowej zabawie, jestem zadowolony. Drażni mnie jedynie rozdzielczość. Czy na Nova Luncher mogę zmienić na 213? Bo na Tuch Wizie mi się wysypał ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Shimu

@gepardek

robi się automatycznie o ile CSC ustawisz na DBT (domyślnie jest KOR chyba) :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@KK8 - dzięki. Ten mod zmienia również wygląd całego paska na taki z CM9? Byłoby super, to co proponuje TouchWiz jest obrzydliwe i czuję się, jakbym nadal miał Gingerbreada...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KK88

@Flintberg

Jeśli chodzi o wygląd, to jest on następujący:

Kimi-Mod.png

Jak widać na screenie wersja niebieska (alternatywnie zielona), do wyboru widok 6 lub 8 przycisków (większe lub mniejsze), do wyboru które przyciski mają być widoczne, jaka ma być ich kolejność (jak ma działać zmiana jasności).

@ hymeneal

A jak instalowałeś? Bo ja obie wersje przez CWM - zielona spowodowała zniknięcie paska, ale jak zainstalowałem na nią niebieską (6 przycisków) i restart fona - było już wszysto OK. W moim przypadku zmianie uległ również wygląd baterii, a także przywróciło standardową tapetę - da się to potem zmienić. No i dodatkowo pasek w rozwinięciu (przy zjeździe palcem do dołu) jest półprzezroczysty, mi to nie przeszkadza. Oprócz tego są jakby dwa paski - u góry z przyciskami, u dołu widoczne są skróty do wyszukiwarki, ustawień itd. (widać to na screenie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi