Skocz do zawartości
Darth Artorius

[ROM] N7000XXLRT [2012-09-07][ICS 4.0.4][Germany]

Rekomendowane odpowiedzi

@KK88 - widziałem screeny - chodzi mi o to, czy zmienia również wszystkie ikony i całe ściągane menu na wygląd stockowego androida - w sensie czy te screeny są robione na CM, czy też tak to wygląda na Samsungowym ROMie po zainstalowaniu (całość, nie tylko same ikonki skrótów).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KK88

To co na screenach wygląda tak samo w Note z romem od Samsunga (LRT czy LRQ)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy działa wam na tym ROM'ie obsługa flash w przeglądarkach?

Próbowałem odpalić np. weeb.tv na przeglądarce systemowej, dolphin, czy opera mobile i pokazuje informacje o braku pluginu (np. niebieska kosteczka). Doinstalowanie dodatkowych odtwarzaczy z obsługą flash, również adobe flash player 10.3 nic nie daje. Obsługa flash w przeglądarkach jest włączona. Flashowałem ROM ponownie, również bez rezultatu. Na wcześniejszych stockowych ROM'ach nie było żadnych problemów. Pomijam brak wsparcia dla flash dla aplikacji na Androida po 15 siepnia, bo wtyczki przecież są nadal dostarczane z przeglądarkami czy odtwarzaczami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Shimu

żeby Ci flash działał to musisz go doinstalować osobno (ale w google play już nie ma,poszukaj na xda) :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, rzeczywiście pomogło. Flash player 10.3 nie dzialał ale ściągnięcie aktualnego flash playera w wersji 11.1.115.17 już tak. Poprzednie z niewiadomych przyczyn nie dawały rezultatu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ja tylko zauważyłem, że trzymając telefon w pionie i dotykając zablokowanego ekranu po przechyleniu w poziom już nie działa aparat jak działał na LRQ ? Chyba, że nie umiem tego ustawić z ustawień :D Aktualizacje zrobiłem z LRQ na LRT poprzez OTA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mistan

Ustawienia/wyświetlacz/Skrót aparatu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla tych co się boją TriangleAway-v1.9 zainstalowałem ROM LRT do tego wyrzuciłem najnowszy bezpieczny CHYDRA 5.34 wszystko wgrane odinem PC po wgraniu oczywiście wywaliło mi trójkąt do tego sprawdzałem i mój chip jest podatny niestety na brick sprawdzałem programem z google play ale postanowiłem użyć programu TriangleAway-v1.95 wyświetliło się w trakcie straszne ostrzeżenie itp ale oczywiście telefon żyje i jest wolny od trójkąta;) cała operacja udała się szybko bez nerwów tak więc jak ktoś chce to niech działa bo nie grozi to uwaleniem telefonu sprawdzone przezemnie 100% zadowolenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs

Na XDA założyłem wątek o TriangleAway. Wszyscy wypowiadający się mówi;i o ryzyku, ale nikt tą aplikacją nie uszkodził telefonu. Wątek tutaj: [Q] Can someone damaged the phone using applications TriangleAway.apk - xda-developers , ale jest bardzo prosty sposób opisany przeze mnie w tym forum: http://forum.android.com.pl/f436/philz-cwm6-custom-pure-stock-based-kernel-stockowy-bezpieczny-root-i-cwm-bez-tra-jkae-ta-w-jednym-218789/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs
    Jak najbardziej można i jest to dość proste do wykonania (jeśli masz np. CWM lub dostęp do plików systemowych) - [MOD] [bEAUTY Blue / Green ICS 4.0.4 ] 15 Toggles SystemUI (LRG...LRQ)(09/09/2012) - xda-developers

Polecam powyższy link - paski powiadomień w dwóch kolorach, możliwość edycji wybranych guzików, ich kolejności, a także jasności i czegoś jeszcze. Wszystko działa OK, polecam.

Działa tylko niebieski. Ale mnie się średnio podobało, nakładały się % baterii i niebieskie ikonki na górnym pasku słabo widoczne (o biust... sorry gustach się nie dyskutuje). Dla tych którzy wolą stockowe ikonki jest fajny mod zmieniający tylko przyciski (8 widocznych przesuwanych w sumie 15). Po instalacji z CWM recovery trzeba Root Explorerem, po wgraniu usunąć plik systemui.odex z system/app.

[ATTACH=CONFIG]27900[/ATTACH]

Tu jest link do pobrania: http://www.mediafire.com/?o3car5j2u22oom0

Jest zrobiony dla LRK, ale na LRT śmiga (mam go u siebie i sprawdzone)

Edytowane przez Gregs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi