Skocz do zawartości
artekES

Oryginalne Obudowy do ONE X

Rekomendowane odpowiedzi

Na forum i na youtube (htc one x fix wifi signal) leży film instruktażowy o tym jak naprawić słaby sygnał wifi. Jest tam dokładnie pokazane jak otworzyć telefon. Widziałem gdzieś nawet specjalne narzędzia do otwierania. Ale nawet autoryzowany serwis zostawia czasem ślady na obudowie po otwarciu. Wydaje się to dość proste na filmie.

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tzn te obudowy są ze specjalnymi narzędziami. nawet jeśli zostawimy ślad na starej obudowie. to do montażu nowej już chyba nie trzeba ich używać, wchodzi na zatrzaski ? gdyby powiedzmy za rok chciałby ktoś zmienić z czarnego na biały a miałby zniszczoną obudowę, to dość dobre rozwiązanie. na ebay nawet widziałem baterie do one x

---------- Post dołączono o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

100% Genuine HTC Battery BJ83100 (1800mAh) For HTC One X | eBay

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybierając HOX liczyłem że ta obudowa nie będzie łatwa do zdemolowania no może po za obiektywem aparatu.

Zmiana koloru wydaje się kusząca a wydaje się że większość elementów telefonu jest podczepionych pod ekran więc może nie było by to tak trudne.

Tu filmik jak to ma ma być wykonane:

A tu jak by się ktoś rozpędził jak to potem poskładać:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To moze byc bardzo ciekawe z ta zmiana obudowy sam chetnie znienil bym na biala , moze zamowie na dniach i zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg
    Widziałem gdzieś nawet specjalne narzędzia do otwierania.

To specjalne narzędzie dostępne jest na Allegro, za śmieszne pieniądze. Wystarczy wpisać "otwierak" w wyszukiwarkę, a wyskoczy naprawdę masa aukcji, na których koszt przesyłki to największa część końcowej ceny takiej inwestycji ;)

2585017478

Oczywiście są też bardziej wyszukane i wymyślne narzędzia... ale i te pokażą się na liście aukcji po wpisaniu powyższego hasła :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BChC

To specjalne narzęcie to tzw bleciki do gry na gitarze. Zatem w sklepie muzycznym z instrumentami pewnię będą je mieli. WAŻNE sa różne grubości (twardości) blecików!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, to zwyczajna kostka do gry na gitarze. Kosztuje ok 3 zł, ale tak jak pisze kolega są różne grubości oraz różna miękkość. Do tego najlepsza byłaby twarda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja u siebie wymienialem obudowe 3 razy i za kazdym razem bez narzedzi tylko samymi paznokciami:p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi