Skocz do zawartości
Gość xxyz

(Rom) I9000 Hybrid / No TouchWiz *9/7/2010* for I9000

Rekomendowane odpowiedzi

Na XDA pojawiła się kolejna odsłona romu autorstwa eugene373(pamiętam go jeszcze z czasów Magica-i muszę powiedzieć,że facet wymiata ;)):

(Rom) I9000 Hybrid / No TouchWiz *9/7/2010* for I9000

Rom flashuje się za pomocą ROM Managera.

Bezpośredni link do wątku:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=774267

Pozdrawiam

Edytowane przez xxyz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    burbon

Jak toto flashować? Lubię modyfikowane romy i chętnie bym z nim pokombinował. Niestety nie spikam po ingliszu i ciężko mi się czegokolwiek doczytać na xda. Widzę też, że rom wymaga dedykowanego lagfixa, którego instalacja też jest dla mnie dość zawiła. Może jakaś krótka instrukcja ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja tak samo nic nie kumam . moze jakiś opis lub screen albo szczegółową instrukcja po polsku co i jak od początku , jak wgrać laxfixa a potem soft . Pozdrawiam

Edytowane przez hi-speed

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proste, wrzucacie na telefon (nie na karte pamięci) i w ROM Manager dajecie "Install ROM from SD card". Co do lagfixa to jeszcze nie robiłem.

Moge tylko dodać, że ROM jak dla mnie jest przeraźliwie szybki w działaniu. Brak TouchWiza tylko pomógł.

Ok mały Edit. Demon szybkości, któremu potykają sie nogi. Co chwila sie wykrzacza, nie może załadować kontaktów z SIM. No i telefon zdycha za każdym podłączeniem kabla czy ładowarki.

Edytowane przez el_gringo_dado

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Proste, wrzucacie na telefon (nie na karte pamięci) i w ROM Manager dajecie "Install ROM from SD card". Co do lagfixa to jeszcze nie robiłem.

Moge tylko dodać, że ROM jak dla mnie jest przeraźliwie szybki w działaniu. Brak TouchWiza tylko pomógł.

Ok mały Edit. Demon szybkości, któremu potykają sie nogi. Co chwila sie wykrzacza, nie może załadować kontaktów z SIM. No i telefon zdycha za każdym podłączeniem kabla czy ładowarki.

Poczekaj trochę,eugene373 wrzuca już poprawioną wersję I9000_Hybrid Rom:)Już się pojawił w wątku...

Edytowane przez xxyz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    burbon

Zainstalowałem poprawioną wersję i jestem w szoku! To jest wyścigówka! Jedyny mankament to to, że nie ma polskiej lokalizcji:cool:>:( Super chodzi rewelacyjna klawiatura z HTC ! Jest możliwość spolszcenia tego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zainstalowałem poprawioną wersję i jestem w szoku! To jest wyścigówka! Jedyny mankament to to, że nie ma polskiej lokalizcji:cool:>:( Super chodzi rewelacyjna klawiatura z HTC ! Jest możliwość spolszcenia tego?

Potwierdzam,rom jest NIESAMOWITY-szybki,ekstra klawiaturka no i bateria jakby bardziej wytrzymała.Zobaczymy jak będzie po całym dniu testów,ale na chwilę obecną polecam go zdecydowanie:)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam , czy możecie napisać bardziej szczegółową instrukcje co i jak , bo ja nie wiem gdzie mam wrzucić ten rom i jak go odpalić i zainstalować w telefonie , prosze o pomoc bo widze komentarze ze jest bardzo szybki i chciałbym mieć go na swoim galaxy

---------- Post dołączono o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

ten rom nie posiada polskiego języka ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    burbon

Ten rom to bajka! Tylko dlaczego autor nie zamieścił polskiej lokalizacji !!!! Zaraz zobaczę jeszcze Tayutama, ale klawiaturki HTC nigdy nie odżałuję !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi