Skocz do zawartości
ZivoR

Zepsuty Ekran Arc S LT18i

Rekomendowane odpowiedzi

ZivoR

Witam,dziś rzucałem się z kolegą po ziemi ,i on założył mi kolano na kieszeń w której była Arc S'ka później patrze na telefon a tu 2/3 ekranu na czarno ,wydaje mi się że ekran został zgnieciony ,tak więc rodzi się pytanie ile gdzie i jak naprawić mój ekran.Czytałem inne tematy , buszowałem po allegro i znalazłem wyświetlacze w cenie ok 200zł ,ale samodzielnie do tego się nawet nie zabieram bo mogę jeszcze bardziej zepsuć, tak więc ile będzie mnie to kosztować? Gdzie mam się udać?Czy zrobią mi to za sprawą gwarancji, jeżeli mam sciąganego Bootloadera z custom romem?

Z góry dzięki za pomoc.

post-125772-14255711023142_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Drizzt

Gwaracja odpada, uszkodzenie fizyczne z Twojej winy. Możesz napisać do serwsiu jaki będzie koszt to gwarancja powinna zostać. Jak będziesz robiła na własną ręke to tracisz gwarancję. Popytaj też w komisach, koszt może być różny w zależności od miasta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem ile w tym prawdy , ale mój znajomy naprawiał ekran jakoś w styczniu i zapłacił za naprawę 600 zł :przestraszony:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tasi
    Nie wiem ile w tym prawdy , ale mój znajomy naprawiał ekran jakoś w styczniu i zapłacił za naprawę 600 zł :przestraszony:

w styczniu może i tak, teraz to koszt około 250-300 zł chyba że w salonie gdzie nie straci gwarancji to koszty na dzień dzisiejszy są podobne ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ZivoR

Aha.W niedziele myślę wybrać się na KRK na giełdę ,gdzie telefon był kupowany i popytać.Tak ogólnie to na allegro najtańszy wyświetlacz to 160zł ,także nie wiem jak to będzie,ale i tak dzięki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ZivoR

Puki co to w jednym serwisie GSM CENTER Serwis Telefonów GSM Kraków - BazaTelefonów.pl - Największy katalog telefonów GSM powiedzieli ze 400zl za naprawe...

Ja nie wiem jak oni to liczą ale cały wyświetlacz Arc S oryginalny jest za 160zł na Allegro a oni ze 400zl...

Dobra takim serwisom juz podziekowalem...

W tą niedziele wybieram się na tą giełde ,bo ostatnio nie bylem bo choroba mnie dorwała

Jak wróce powiem Wam co i jak kosztuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja nie wiem jak oni to liczą ale cały wyświetlacz Arc S oryginalny jest za 160zł na Allegro a oni ze 400zl...

Płacisz im za umiejętność wymiany wyświetlacza - jak potrafisz sam , to kup sam wyświetlacz i wymień w domu . Tak samo masz z samochodami - potrafisz sam wymienić np. pasek rozrządu to kupujesz pasek za 50 zeta i wymieniasz sam - nie potrafisz to jedziesz do mechanika i płacisz za usługę od 200 do nawet 2000 zeta w zależności od modelu samochodu .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ZivoR

Hmm to ma sens,ja myśle że po znajomości na giełdzie policzą mi mniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ZivoR

Pojechałem do serwisu tych panów z giełdy gdzie telefon kupowałem i policzyli 280zł Uff to lepsze niż to 400zł -,- .w Środe telefon do odbioru.Jeśli ktoś z Krakowa to polecam ten serwis TEL GSM ul. Starowiślna 35 http://www.tel-gsm.com/ .Puki co myśle że Temat do zamknięcia ;).Jeszcze raz Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi