Skocz do zawartości
Gość lasic.2000

Punisher's Legacy by lasic.2000

Rekomendowane odpowiedzi

Fenek

Czy jest w tym Romie do wyboru inna czcionka czy trzeba pobierać?? Bo ta jest dla mnie nie do przeskoczenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Download gotowy. Miłego flashowania

@Fenek żadnych czcionek nie usunąłem. Możesz w ustawieniach sobie zmienić. Tu screen jakie czcionki są w romie

5y9a4e8e.jpg

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Notatka od Moderatora: Szewcu72
    wykrzyk.png W przypadku wstawiania do postów grafik o znacznych rozmiarach, proszę w oknie edycji używać znacznika

, ta sama sugestia dla pierwszego pstu.

Edytowane przez Szewcu72

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak wygląda sprawa z nagrywaniem rozmów, dźwiękiem aparatu, głośnością dzwonka gdy ktoś dzwoni czy od razu na max? I pytanko zapewne kilka razy było na forum ale nie zaglądałem tu z 2 miechy i szukam po forum z godzinę i nie widzę instrukcji instalacji roomów gdy już ma się 4.0.4 np jak mam LQB (moim zdaniem najgorszy rom jak do tej pory) to teraz dla bezpieczeństwa zainstalować KI3 trzy plikowy co? i dopiero wtedy bezpiecznie mogę używać fac CWM, bo tak to mam stockowy kernel więc rozumiem że fac CWM nie używać. Podsumowując najpierw nie jak mam LQB nie robić wipe i nic, tylko odinem KI3 trzy plikowy dopiero full wipe przez fack CWM i instalacja w fack CWM tego romu dobrze myślę niech ktoś potwierdzi? bo jak na LQB zrobić bezpiecznie wipe, kodem można robić, bezpieczne to jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@djjachu

Jesli chcesz uzyskac odpowiedź na swoje pytania (odnośnie instalacji), to przeczytaj pierwszy post. Jeśli nadal nie znajdziesz odpowiedzi, to przeczytaj go jeszcze raz. I tak do skutku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

romik super szkoda ze ikon nnie ma z sgs 3 :P jak dogram moda do tw5 do nei bedzie fc??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @djjachu

Jesli chcesz uzyskac odpowiedź na swoje pytania (odnośnie instalacji), to przeczytaj pierwszy post. Jeśli nadal nie znajdziesz odpowiedzi, to przeczytaj go jeszcze raz. I tak do skutku.

Czytałem i wiem co czytałem i w poście jest opis instalacji przez CWM ale przy kernelu Siyah a tak jak pisałem wcześniej mam stocka LQB a Siyaha nie załaduje przez CWM bo mogę dostać fc, a przez odina nabije mi licznik i nie chcę się bawić w programy typu trangleawy czy jakoś tak

---------- Post dołączono o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Niech da ktoś znać kto zainstalował czy można wył dźwięk aparatu podczas robienia zdjęć np przez włączenie trybu cichego bo za tydzień zaczyna się nowy semestr a tu nie ma czym zdjęć robić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kolego daj linka do downloadu albo wrzuc na inny serwer bo mi tu error wyskakuje;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poczekaj kilka godzin "ruch" się powinien zwolnić. W tym czasie poszukam jakiegoś dobrego servera i wrzucę.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    supi9

Zainstalowałem. Dźwięku migawki nie ma, gdy się ściszy fona ( odp. na pow. pytanie ). Widgety od TW5 działają tylko z nim. TW5 nieco zbugowany, nie mozna z lunchera dodac tapetki blokady tylko z ustawien systemu . Bootanimacja - cóż kwestia upodobań. To taki stock z kilkoma bajerami, ale taka belka z przełącznikami to coś, co mi w zwykłym 4.0.4 naprawdę brakowało.

Tak czy inaczej browar dla młodzieży. ;)

Edytowane przez supi9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x