Skocz do zawartości
Radar1983

Bateria na poziomie 99% po naładowaniu w GT540

Rekomendowane odpowiedzi

Telefon po naładowaniu, nawet jak ładowarka jest jeszcze podłączona, wskazuje naładowanie na poziomie 99%, a nie 100. Czy to normalne, czy z moim LG jest coś nie tak? Napiszcie , czy macie podobny problem. :eek:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tez tak mam i chyba wszyscy ;/

/^^sent from my LG SWIFT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

normalna sytuacja . I czy to jakis jest problem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ukey

To jest normalna rzecz ... bateria raczej nigdy nie bedzie naladowana w 100% bo to jest nie mozliwe...;] Tak samo jak nigdy calej jej nie rozladujecie bedzie jeszcze 2-3% i telefon sie wylaczy ma to na celu wydluzeniu zywotnosci baterii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hash

Ja poki co raz ladowalem swojego LG, ale naladowal sie do 100% po ok. 3h. Pojawil sie wtedy komunikat "odlacz ladowarke w celu oszczedzania energii" czy cos w tym stylu i stan baterii byl 100%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja poki co raz ladowalem swojego LG, ale naladowal sie do 100% po ok. 3h. Pojawil sie wtedy komunikat "odlacz ladowarke w celu oszczedzania energii" czy cos w tym stylu i stan baterii byl 100%.

a sprawdzałeś w ustawieniach stan naładowania, ja mam podobny komunikat a faktycznie wynosi po sprawdzeniu 99 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hash

Nie sprawdzalem, wiec calkiem prawdopodobne ze stan naladowania w ustawieniach byl 99%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ans173

Ja też tak mam, ale to chyba wskaźnik jest słabo skalibrowany, bo jak podładujecie jeszcze trochę (ten 1% idzie wolniej niż reszta) to powinno wam wskoczyć na 100% i pojawić się napis "Bateria naładowana, odłącz ładowarkę w celu oszczędzania energii".

Edit: Faktycznie pokazuje 99% w ustawieniach :|

Edytowane przez ans

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapewne błąd softu, albo ten typ tak ma :P, że nawet jak ładowarka jest podłączona, pojawia się komunikat o naładowaniu pełnym a w ustawieniach mamy 99%. Jedyna nadzieja, że aktualizacja naprawi ten błąd :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

albo szybko baterie zjada:) tez tak mam. moze to jakies zbezpieczenie w baterii by sie do 100% nie naladowala bo sie cos uszkodzi albo nie wiem. no bo do 0 nie mozna rozladowac to moze do 100 tez sie nie da bo jakas czesc baterii jest zarezerwowana do czegos innego niz podtrzymywanie telefonu:)

a co do bledu to ten 1% duzej roznicy nie robi przeciez:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi