Skocz do zawartości
Adalbert52

ROM [JB 4.2/JB4.3][ROM]Mackay ROM 2.999 Final (09-11-2013)/3.99 Final (07-12-2013)

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wgrałem Mackey z Androidem 4.2 i wszystko działa aż miło. Działa płynnie, nie przycina, wszystko działa, w tym wi-fi itd., jest t9 w Telefonie, powiadomienia w sms i ucinanie polskich znaków. Słowem... jak dla mnie stabilny rom. Polecam każdemu kto myśli o przejściu na 4.2. Ja jak na razie nie mam żadnych problemów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wczoraj wgrałem Mackey z Androidem 4.2 i wszystko działa aż miło. Działa płynnie, nie przycina, wszystko działa, w tym wi-fi itd., jest t9 w Telefonie, powiadomienia w sms i ucinanie polskich znaków. Słowem... jak dla mnie stabilny rom. Polecam każdemu kto myśli o przejściu na 4.2. Ja jak na razie nie mam żadnych problemów

Czy na tym JB4.2 działa GPS ? Dzisiaj odkryłem, że na wersji Mackey 1.6.1 mój SGS bezskutecznie szukał Mojej Lokalizacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy na tym JB4.2 działa GPS ? Dzisiaj odkryłem, że na wersji Mackey 1.6.1 mój SGS bezskutecznie szukał Mojej Lokalizacji.

Niestety u mnie GPS też nie działa. Ale poza nim wydae mi się że wszystko inne działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.Jadę na 1.6.1 jest super.Jednak chcialby zainstalować JB4.2 może ktoś podrzuci procedure przejścia

Jeszcze małe pytanko zależy mi na baterii, jak trzyma?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam.Jadę na 1.6.1 jest super.Jednak chcialby zainstalować JB4.2 może ktoś podrzuci procedure przejścia

Jeszcze małe pytanko zależy mi na baterii, jak trzyma?

Ja instalowałem go z poziomu CWM bez wipe i zachował moje wszelkie apki i ustawienia. Niestety u mnie chodził gorzej niż 1.6.1 do którego powróciłem. Oczywiście najpierw warto zrobić backup, jak wszystko dobrze działa. Ja czekam dalej na dopracowanie wersji 4.2.

PS.

Sprawdź proszę czy działa Ci nawigacja z Google.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zdążylem sprawdzić nawigacji, wracam na 1.6.1 4.2 za ciężko chodzi pomimo full wipe i format system

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pu2231

To dziwne. U mnie najnowsza wersja (2.0.5) chodzi o niebo lepiej od 1.6.1. Bateria również znacznie lepiej trzyma, (jak na razie to chyba najlepiej ze wszystkich romów jakie w ostatnich miesiącach testowałem). Przez noc chyba zeszło tylko 2%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pu2231 a jak wgrywałeś

Wgrałem bezpośrednio na 1.6.1 bez vipów i chodzi super

Edytowane przez kamil9530

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już nie będę przynudzał z GPS, bo może mi już wysiadł układ w telefonie (grubo ponad 2 lata) ale po przejściu na 2.0.5 nie działa mi apka Alarm. Przy każdej próbie uruchomienia wyłącza się. Coś podpowiecie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem z alarmem to samo wyczyść dane zegara

np.Titanium Backup

Może któryś z bardziej doświadczonych kolegów założył by nowy wątek na temat [JB 4.2][ROM]Mackay ROM 2.0.5 bo robi się małe zamieszanie

Edytowane przez kamil9530

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi