Skocz do zawartości
Adalbert52

ROM [JB 4.2/JB4.3][ROM]Mackay ROM 2.999 Final (09-11-2013)/3.99 Final (07-12-2013)

Rekomendowane odpowiedzi

Kordius

Na Galaxy S zawsze biorę te - Gappsy

@@juventino wszelkie wipy powinny wystarczyć :D Ale jak zaczniesz od stocka to większa pewność ; p

Edytowane przez Kordius

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej poświęcić parę minut więcej i zrobić pełen format i zacząć od wgrania stock romu.

A z tymi gappsami to kolega wyżej ma rację - najlepiej wgrywać te malutkie paczki gapps - telefon szybciej chodzi bo jest mniej śmieci które nie są potrzebne.

Jak ktoś chce to mam zrobioną własną minimalistyczną paczkę gapps do JB 4.2.2.

Slim roma 4.2.2 też  jeszcze dodatkowo odchudziłem wyrzucając parę   aplikacji i wszystkie fabryczne dźwięki itp.

Wrzuciłem swoich kilka dzwonków i programy ktore są niezbędne czyli launcher Nova prime itd.

Po wgraniu roma mam juz wszystko co potrzebne a system śmiga aż miło bo nie ma żadnych fabrycznych śmieci.

Ktoś  będzie zainteresowany to dodam pliki na serwer i napiszę  tutaj jakie zmiany są  w moim romie i co zostało dodane.

Aha, motyw jest ładny niebiesko czarny, DPI zmniejszone a wszystkie aplikacje są w wersji BLACK - bardzo ładne.

Gorąco polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi