Skocz do zawartości
Speedo1544

Bateria w % potrzebny root

Rekomendowane odpowiedzi

gruniu

zmiane animacje testowalem juz klika razy i nie dziali mi

czy u was to dziala

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lem

Kuchnia pod nowym adresem jest tu. Zmienił się system ściągania plików i jak na razie nie kumam jak to działa... Zmieniam sobie baterię na % i na końcu w file upload zaznaczam cm7 rc2, bo akurat taki mam i nie muszę wgrywać swoich plików. Dalej klikam pick-up i teraz problem, bo nie wiem który plik z listy ściągnąć. Czy ktoś może mi to wyjaśnić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lem

Żarty sobie robisz? Czytaj ze zrozumieniem Kocie. W Twoim poście wcześniej link prowadził do starej strony. Nie pytam się jak zrobić baterie itp tylko jak ściągnąć plik wynikowy, bo to się zmieniło w nowej wersji, u mnie link się teraz nie wyświetla i stąd moje pytanie. Nosek trochę niżej :)

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    linar10

Jakbyś czytał co pisze w kuchni to byś wiedział wracasz do zakładki "Summary" tam masz plik do pobrania.

A tak na przyszłość to kotka a nie kot :D

Edytowane przez linar10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Żarty sobie robisz? Czytaj ze zrozumieniem Kocie

Sam zweryfikuj osądy (zobacz sobie po dacie edycji, kiedy link do nowej kuchni w "moim" poście został uaktualniony, bo wypada jakiegoś....10 marca...? i prowadzi dokładnie do strony, którą podałeś) :rolleyes: i zastanów się gdzie powinieneś trzymać własny nosek ;). Szczególnie, że tak jako kolega linar napisał - jest opisane, jak pobrać plik :D.

Nowy temat założyłam właśnie po to, by był aktualny, więc ten zamykam, jako przestarzały.

Edytowane przez WithoutName

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x