Skocz do zawartości
nozyk12

Aplikacje same się minimalizują

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,
    Mam problem z tabletem, mianowicie zaczyna on często świrować. Aplikacje same się minimalizują i kontrolka głośności sama się zmienia (np z maxa głośności wycisza, albo lata głośniej, ciszej itd ). Najbardziej wkurzająca jest ta minimalizacja, bo nie można spokojnie pograć ani po necie poserfować.. Są okresy, że wszystko śmiga, ale często jest tak, ze apki minimalizują się nawet co kilka sekund   BTW sam przycisk głośności coś ciężko chodzi tzn albo nie reaguje, albo działa z opóźnieniem. Aktualnie mam FatumMOD 1.4, ale jak miałem na początku oficjalnego softa (ICS) to działo się to samo co jakiś czas. Jest to strasznie irytujące. http://szablony.freeware.info.pl/mobilna.html Wiecie może jaka jest tego przyczyna i jak rozwiązać ten problem?
    Mój model to 1207.

Edytowane przez nozyk12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wcm

ja na twoim miejscu zrobil bym przez cwm wipe data factory reset i wgral przez live suit z forum oficjalnego softa 4.0.4 na moje oko to wyglada na sprawke super usera ale musze miec dokladne dane. Super user prosi Cie za kazdym razem o uprawnienia ale gdy jego uprawnienia nie powiaza sie z systemem to dostaje caly android "swira". Na moje oko trzeba przeinstalowac jeszcze raz soft a po drugie przeskanowac pierw ten caly system antywirusem bo moge sie mylic :) popróbuj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłem wipe i wgrałem oficjalnego 4.0.4 i nadal jest to samo :( Ktoś ma jakieś inne pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Siemka,

Mam problem z tabletem, mianowicie zaczyna on często świrować. Aplikacje same się minimalizują i kontrolka głośności sama się zmienia (np z maxa głośności wycisza, albo lata głośniej, ciszej itd ). Najbardziej wkurzająca jest ta minimalizacja, bo nie można spokojnie pograć ani po necie poserfować.. Są okresy, że wszystko śmiga, ale często jest tak, ze apki minimalizują się nawet co kilka sekund. BTW sam przycisk głośności coś ciężko chodzi tzn albo nie reaguje, albo działa z opóźnieniem. Aktualnie mam FatumMOD 1.4, ale jak miałem na początku oficjalnego softa (ICS) to działo się to samo co jakiś czas. Jest to strasznie irytujące. Wiecie może jaka jest tego przyczyna i jak rozwiązać ten problem?

Mój model to 1207.

Ja miałem podobne rzeczy z ekranem, działał swoim życiem, sam się przesuwał, uruchamiał apki jak automat. Pojechał do serwisu i wymienili na inny model.

Jak brałeś w Biedronce to go oddaj i weź kasę.

Wkrótce w sieci tych sklepów ma być A93 za 399 - dostałem info z pewnego źródła

Coś masz na płycie uszkodzone.

Edytowane przez DarkPeter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    netark
    Ja miałem podobne rzeczy z ekranem, działał swoim życiem, sam się przesuwał, uruchamiał apki jak automat. Pojechał do serwisu i wymienili na inny model.

Jak brałeś w Biedronce to go oddaj i weź kasę.

Wkrótce w sieci tych sklepów ma być A93 za 399 - dostałem info z pewnego źródła

Coś masz na płycie uszkodzone.

Jak w temacie ALE ekran dostaje świra po długim użytkowaniu ze względu na eksploatację aby sprawnie działał trzeba go połozyć na płaskiej poziomej powierzchni w 95% przypadkow działa i wraca do normy natomiast gdy go obrócimy w naszą stronę znów zaczyna świrować.

UWAGA co pomaga w takim przypadku tylko niekiedy - TRZABA ŚCIŚNĄĆ TABLET PO ŚRODKU na dole w momencie jak mamy przyciski na górze po prawej wtedy na jakiś czas załapuje poprawne działanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi