Skocz do zawartości
pilot69

SG2, synchronizacja zdjęć z karty pamięci.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwość automatycznej synchronizacji zdjęć zapisanych na karcie pamięci. Do tej pory zdjęcia zapisywałem na wbudowanej pamięci tel. i nie było problemu, jak tylko byłem w zasięgu wifi zdjęcia przesyłały mi się do g+. Odkąd przestawiłem zapis zdjęć na kartę pamięci muszę ręcznie przerzucać je na kompa a później na g+ Jest to męczące i zależy mi żeby działało tak jakbym zapisywał je w wewnętrznej pamięci telefonu.

Szukałem w ustawieniach, na g+ oraz w google, ale nie udało mi się namierzyć rozwiązania.

Z góry dziękuję za pomoc / info

Pozdrawiam 8)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    SG2, synchronizacja zdjęć z karty pamięci.[/WARNT]

Zmień tytuł opisując dokładnie problem - jest zbyt ogólny, a problem dotyczy konkretnego działania/zachowania.
    Tu masz temat odnośnie problemu z aplikacją google+, chociaż na innym sprzęcie: Problem z Google+ po aktualizacji (2.6.36.3) - może opisane w nim czynności pomogą i w Twoim przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok, znalazłem rozwiązanie problemu, może komuś się przyda.

Do robienia zdjęć korzystam z Vignette. O ile wcześniej zapisywałem zdjęcia w wewnętrznej pamięci tel. synchronizacja zdjęć z g+ działała bez problemu. Po przełączeniu na kartę pamięci i zapisywanie zdjęć do folderu Vignette obrazy przestały się synchronizować. Żeby było ok, trzeba ustawić w Vignette zapis zdjęć do folderu DCIM na karcie pamięci. Wtedy wszystko wraca do normy i działa tak jak powinno 8)

Temat zamknięty 8)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozwiązałeś problem i bardzo fajnie, ale tak na przyszłość... nie zmieniłeś nazwy wątku mimo ramki moda.

Zamykam.

wykrzyk.png Temat wyczerpany. Został zamknięty. W przypadku dalszych pytań lub potrzeby uzupełnienia informacji, proszę o przesłanie PW do moderatora działu.
    [/WARNZ]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x