Skocz do zawartości
Krysnet

obsługa słuchawek Samsung 5700

Rekomendowane odpowiedzi

hej, mam pytanie jak działa ten przycisk w słuchawkach dołaczonych w zestawie. Wiem że jest sto tysięcy lepszych słuchawek :D, ale chce mieć sluchawki z mikrofonem do odbierania rozmów :). Dlatego znalazłem adapter Zestaw słuchawkowy SAMSUNG GT-i5700 Galaxy (id1249175) - sklepik GSM. w który można wpiąć w dowolne słuchawki. Wracając do przycisku ( jedno naciśnięcie odbiera i kończy rozmowę jak i zarówno pauzuje i daje play w mp3. na końcu przycisku x2 naciśnięty powoduje przewinięcie piosenki do przodu o jedną. Moje pytanie brzmi jak trzeba naciskać aby utwór był przewinięty o jeden do tyłu. Wyczytałem gdzies że x3 ale to nie działa :(.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3x można było w jakimś zewnętrznym playerze ustawić, a nie w firmowym

adapter znajdziesz taniej, tylko szukaj adaptera opisanego jako słuchawki do Nokii N95, jest identyczny - na alle... od 5zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lepiej tego nie kupuj- o ile mnie wzrok nie myli to wynalazek jest produkcji TelForceOne. Niestety kupiłem takie coś. Mikrofon owszem działa, ale słuchawki są obie podłączone tylko do prawego kanału (czyli dostajesz mono), przerobić się nie da ponieważ lewy kanał nie jest z wtyczki wyprowadzony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TelForceOne

dobrze wiedzieć - dzięki za inf; niby taka fajna firma, co sprzedaje wszelkiej maści wynalazki do telefonów itp, ale wynika, że wszystkie na jakie trafiam są ostatnio do d... - np. tusze do Brotherów LC980 dają wydrukowywać ok. połowy zawartości i koniec

używałem jakiegoś noname adaptera do n95 kupionego w klonie sklepu nie dla idiotów i działał idealnie w sensie przepływu dźwięku (stereo), ale rozpadł się przy jakimś machnięciu ręką :) czyli lepiej kupić taki sam i nie ryzykować z allegro.

pzdr:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lepiej tego nie kupuj- o ile mnie wzrok nie myli to wynalazek jest produkcji TelForceOne. Niestety kupiłem takie coś. Mikrofon owszem działa, ale słuchawki są obie podłączone tylko do prawego kanału (czyli dostajesz mono), przerobić się nie da ponieważ lewy kanał nie jest z wtyczki wyprowadzony.

mówisz o tym co ja chce kupić czy o tym co kolega Czernobyl ? I czy te do Noki napewno są uniwersalne czyli czy działa na nich muzyka i odbieranie połączeń ? a co do cofania przyciskiem, znacie może takie programy co cofają? lub czy jest na android market aplikacja ktora zmienia piosenke np; jak przytrzymam przycisk podgłasniania ? Tak było w SE K750

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pHarel

Jeśli chcecie adapter to polecam ten z omnii2 jest o wiele lepszy, kabel jest dłuższy i można wpiąć obojętnie jakie słuchawki na jacka

1217731946

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mówisz o tym co ja chce kupić czy o tym co kolega Czernobyl ? I czy te do Noki napewno są uniwersalne czyli czy działa na nich muzyka i odbieranie połączeń ? a co do cofania przyciskiem, znacie może takie programy co cofają? lub czy jest na android market aplikacja ktora zmienia piosenke np; jak przytrzymam przycisk podgłasniania ? Tak było w SE K750

Tak, mówie o tych z linka. Słuchawek Nokii nie znam, od czasów 3210 nie miałem żadnej ;)

Cofanie przyciskiem na pewno obsługuje Astro Player Beta, może też reagować na długie przytrzymanie przycisków volume, ale nie działa przy standardowym lockscreenie, może przy jego własnym (posiada własny ale nie testowałem)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jeśli chcecie adapter to polecam ten z omnii2 jest o wiele lepszy, kabel jest dłuższy i można wpiąć obojętnie jakie słuchawki na jacka

Czy ten wtyk w tych słuchawkach jest tez na mini jacka tak jak Spica 5700 ? szkoda że zdjęcie zasłania wtyk, ale wydaje mi sie ze wejście w komie jest jeszcze to "stare". O ile mam racje, czy są inne adaptery dobre które są na stereo i mają przycisk z mikrofonem ?

PS: gen_scheisskopf dzieki, bedzie trzeba popróbować ten programik

Edit: znalazłem również coś takiego http://allegro.pl/adapter-audio-samsung-f300-f500-j600-m300-z330-i1189128206.html ale mam obawy że to równiez jakimś złomstwem zalatuje :|

Edit2: Czernobyl poszukałem na alle te do Noki N95 i musze powiedzieć że wypas :D , http://allegro.pl/sluchawki-nokia-hs-45-ad-54-n81-n82-n95-8gb-n96-i1206599470.html , czy masz pewnosc ze bedą smigały ze Spicą 5700 ?

Edytowane przez Krysnet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ Krysnet

To jest do zupełnie innego telefonu, dyngs z mini jackiem to rozgałęźnik mini jacka na 2x chinch

Edit:

Jeśli dysponujesz lutownicą i nie zależy Ci na słuchawkach dołączonych do komórki to można przerobić zestaw od sony-ericssona na przykład hpm-70

Znaczy się kabel od słuchawek samsunga i reszta od SE- zmontowałem, działa jak powinno no i można dowolne słuchawki podłączyć.

Jeśli ktoś by był chętny mogę napisać instrukcję przeróbki

Edytowane przez gen_scheisskopf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gen... sprawa wyglada fajnie ale wolal bym kupic jakis dzialajacy zestaw, czy moze ktos potwierdzic czy ten od nokii bedzie dzialala >?

PS: Schemat możesz zamiescić, może ktoś skorzysta

Edytowane przez Krysnet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi