Skocz do zawartości
Gregs

PhilZ-cwm6 - Custom Pure Stock Based Kernel (Stockowy, Bezpieczny, Root i CWM bez trójkąta w jednym)

Rekomendowane odpowiedzi

Cibor

Nie rozumiem po co na ten kernel chcesz wgrywać Hydrę. Ten instalujesz po to, żeby mieć kernel jak praktycznie stockowy, z rootem i żeby był bezpieczny (nie ucegli Ci telefonu). Jeśli chcesz na niego wrzucać Hydrę, równie dobrze możesz zrobić to na jakikolwiek inny kernel (hydra ma roota).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem się tylko upewnić,że to po prostu normalny, pełny i bezpieczny kernel, funkcjonujący tak samo jak Hydra czy NoteCore. Czyli jak go mamy to wystarczy i już.

Czyli bateria będzie działała podobnie jak na tym od Samsunga, nieprzerobionym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs

To jest stockowy kernel dla danego ROMu z naprawionym brickbug, z rootem i CWM. Jak chcesz "tuningować" stockowy ROM (aby poprawić szybkość, oszczędność prądu etc.) to możesz wgrywać inne kernele. W tym kernelu masz już roota, CWM i jest bezpieczny (czyli wszystko co potrzebne do szczęścia) ;)

Edytowane przez Gregs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dając Opcje Wipe Data również jestem bezpieczny tak ? A chodzi mi głównie o to: zawsze jak mam bezpieczny moge robic wipy : data/cache/ itd ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs

Tak. Oczywiście tylko wipe data kasuje dane na telefonie (aplikacje, kontakty etc). Przed godziną robiłem nandroid backup i restore, bo chciałem popatrzeć na ROM XXLRT. Wszystko bez najmniejszego problemu. Ale wydaje się XXLRT mniej płynny od mojego EpsilonProject-Note-V2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wrzuciłem ten kernel przez tockowe recovery i wszystkk ok rom LRT, zależy mi na roocie bo mieć androida bez roota!!! Ale chce też mieć stockowe recowery bo jakoś na nim mi bateria trzyma super, za kilka dni się wypowiem co i jak na tym rotowanym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs

Jeżeli uważasz, że custom recovery zjada baterię, chociaż według mnie ma to mały wpływ na prądożerność telefonu, a chcesz mieć telefon zrootowany to:

Wgraj zrootowany ROM GB 3 plikowy XXLC1: Hotfile.com: Hébergement de fichiers par un clic: Rooted_Stock_Odex_N7000XXLC1.rar

Następnie za pomocą Mobile Odin pro wgrywasz ICS z zachowaniem roota z zaznaczeniem Enable EverRoot, Inject Mobile Odin i Inject Supruser (SuperSU).

Masz roota i bez CWM (stockowe recovery).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Marekgali - mam wrażenie, że mylisz pojęcia. Recovery nie ma żadnego wpływu na zużycie baterii. Mylisz z kernelem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie, z tego co wiem to stockowe recovery jak i CWM przy w pełni uruchomionym Androidzie jest pasywne, więc nie ma wpływu na zużycie energii ani w tym ROM'ie ani w żadnym innym.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to teraz pytanie, czemu gdy wrzuciłem LTR było ok zmieniłem kernel ze stockowego na Hydra 5.34 i nagle bateria leciała w oczach, odinstalowałem co się da pozamykałem aplikacje nic to nie dało bateria spadała, wrzuciłem jeszcze raz stockowy chodziło ok, teraz testuje LRT z tym kernelem z tematu i chyba wszystko ok jak na stockowym, do tego miałem drugi telefon i te same akcje z kernelami

Edytowane przez marekgali

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi