Skocz do zawartości
Gregs

PhilZ-cwm6 - Custom Pure Stock Based Kernel (Stockowy, Bezpieczny, Root i CWM bez trójkąta w jednym)

Rekomendowane odpowiedzi

lcd

No i kurde lipa: wrzuciłem tego kernela (u mnie końcówka była LTC, ale przeczytałem, że trzeba wrzucić LTA i powinno śmigać). Wszystko się odpaliło, po wpisaniu pinu rom delikatnie ścinał, ale po kilku sekundach od uruchomienia łapał freeza, co dziwne, dotykowe przyciski na dole ekranu reagują i wibrują po dotknięciu i tak samo pojawia się kropka po dotknięciu (mam w ustawieniach włączone ten znak). Wrzuciłem najpierw najnowszego 5.15 a później 5.11 i to samo, czyszczenie dalvik i cache nie pomaga. ktoś ma pomysł? Ściągam teraz AryaMod V8 i jak nie znajde lepszego pomysłu to wrzucę ten rom, a jak to nie pomoże to jakiś oficjalny odinem (i mam nadzieje, że uda się to naprawić bo to telefon ojca :( )

.............

Dobra wrzuciłem ten rom i narazie jest nieźle. Parę błędów ma, ale co potrzeba to działa.

Takie pytanie jeszcze bo nie pamiętam: note 1 miał działające multiwindow? bo mi na tym romie nie działa, pomimo zaznaczenia.

Edytowane przez lcd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy próbie instalacji wyświetla się signature verification field jak to wgrać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki dokładnie plik wgrywasz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przepraszam, że wcinam sie w dyskusje ale jak mam końcówke wersji XXMS7 jaki philz mam wgrać? 

jest xxm1, UHMS8 

Nie czaje tego mimo, że czytałem mnóstwo wątków. 

telefon mam ponad 4 lata, ale z obawy o jego uszkodzenie nic w nim nie kombinowałem tylko raz wgrałem 1 plikowy oryginalny room dla polski (maj 2014). Chciałbym teraz wgrać CM 11 czy 12, ale są jakieś wymagania (CWM 6.0... Czy coś takiego). dodam że jeszcze mam jakiś wadliwy chip na płycie co jeszcze bardziej zniechęcało mnie do większej ingerencji w system.

Był bym bardzo wdzięczny gdyby ktoś mnie poprowadził za rączkę na priv bo chyba nie ma sensu zakładać nowego tematu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi