Skocz do zawartości
Gość Sekator

Ile godzin wytrzymuje wam bateria w SGS3?

Ile godzin wytrzymuje wam bateria?  

1023 użytkowników zagłosowało

1. 1. Ile godzin wytrzymuje wam bateria?

• Poniżej 12 H
        122
      • 12-24 H
        367
      • 24-36 H
        272
      • 36-48 H
        149
      • 48-60 H
        44
      • 60-72 H
        15
      • Powyżej 72 H
        51

Rekomendowane odpowiedzi

Ile godzin wytrzymuje wam bateria?

Możecie pisać do czego na codzień używacie telefonu np. sms, połączenia, słuchanie muzyki,radia, korzystanie z WiFi,3G, granie itd.

NIE SPAMOWAĆ !!! Wyłącznie głosowanie i/lub uzasadnienie

Edytowane przez kiler73
    Zbędny prefix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cóż, żeby nie było że robię reklamę innego telefonu, ale zrobiłem test pomiędzy samsungiem a Iphonem 4. wszedłem na youtube puściłem film, głośność na połowę, włączone automatyczne ściemnianie ekranu, ściąganie z sieci 3g i tak aż do całkowitego wyczerpania baterii. Różnica pomiędzy Iphonem 4 z bateria 1420mah a Samsungiem 2100mah (nie nerwować się jeśli pomyliłem dane) wynosi 8% na niekorzyść Samsunga. Jak na taki kombajn z takim wyświetlaczem moim zdaniem jest to rewelacja. Dodam jeszcze, że w iphonie jak i w Samsungu zostały włożone nowe baterie oryginalne. Jeśli się to komuś przyda to na zdrowie, jeśli nie to wiecie co macie z tym zrobić:)

Co do ankiety to ja muszę ładować telefon po 2 razy dziennie. Z racji tego, że mam nielimitowany dostęp do sieci to na necie w pracy siedzę kiedy mogę, chwila przerwy i bach telefon w łapce. Przed wyjściem z domu telefon schodzi z ładowarki czyli o 16:30. Bateria do wyczerpania przeważnie starcza mi o okolo godziny 23 jeśli siedzę non toper na necie.(non toper znaczy na prawdę non toper, telefon nie odkleja mi sie od ręki) Z przerwami czyli co jakiś czas youtube i net to do 1-2 rano styknie.Czyli kilka godzin youtuba i kilka śmiganie po sieci.

Aktualnie posiadam dodatkową baterię zewnętrzną o pojemności 5000 Mah, także na brak energii nie mogę narzekać.

Telefon sam co 15 minut pobiera maile, do tego dochodzi aktualizacja pogody i powiadomienia Ebay.

A teraz taka mała ciekawostka. Przez mój telefon miesięcznie przewija się około 40 giga ściągniętych samych danych. Jest tego trochę:D

Edytowane przez Mjmartini

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Luk45z

Ja w swoim S3 mam wł WiFi,GPS,BT (zestaw głośnomówiący), Synchronizacja danych. Poczta: Hotmail (push) Gmail sprawdza co 30min. FB synchro co 30min. Ekran jest na połowę + automat. Głównie używam telefonu do przeglądania internetu (opera) oraz dużo używam TapaTalk ;) w pracy jestem podpięty do WiFi gdy korzystam z telefonu. Jak wracam do domu to już mam około 20% baterii czasem mniej. Tel odpinam od ładowarki ok 7:40 w domu jestem 18. Wcześniej miałem 4S i tam bateria jakoś dłużej potrafiłem wrócić do domu a ipek posiadał jeszcze 30-40% baterii, nadal badam baterię w moim S3, ale wyświetlacz też robi swoje. Działam na Stockowym (BTU) 4.0.4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    5k18a

W pracy używam telefonu non stop dziennie mam wygadanych średnio 2 godziny a telefon jest 100% czasu na słuchawce bluetooth. Co 5 minut sprawdza cztery Konta email. W międzyczasie uruchamiam kilka programów głównie mapy i GPS. Bateria starcza od godziny 7 rano do 17-18 wtedy wymieniam bakteryjkę na nową a rozładowaną wkładam do ładowarki. Mogło by być lepiej. Nie miałbym żadnych obiekcji gdyby telefon miał większą baterię nawet kosztem zwiększenia grubości i wagi.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qgp

Hej.

Od czasu aktualizacji do JB, bateria po około 24h schodzi do 15%.

Mam nieustannie włączoną auto synchronizację. Do telefonu podpięte konta: samsung, google, dropbox, microsoft exchange oraz osobna synchronizacja zadań przez TaskSync. Przy czym konta exchange synchronizują się co 15 minut w godzinach 9-17; pozostałe konta w trybie push.

Wi-Fi oraz sieć 3g cały czas włączona.

Telefon głównie do internetu, poczty służbowej i prywatnej. Dużo pisze sms oraz na komunikatorach - gg oraz googleTalk. Wykorzystuje telefon sporadycznie jako mp3 player.

Czas pracy na baterii może nie powala ale przy ciągłym syncu nie jest też zły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie bateria trzyma prawie 48 godzin. Przy srednim uzytkowaniu,tj : mail, chwila netu jakies 30 min gry.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fitoro

u mnie bateria dobija do 2 dni przy średnim uzytkowaniu tj. telefonowanie, internet, sms. miałem taką sytuacje, że jak rano przed wyjazdem do pracy po odpięciu ładowarki było 100% to poprzez całą podróż do pracy rowerem ok. 7min. słuchając mp3 i po pzyjeździe do pracy włączyłem na chwilke internet dalej było 100%-oczywiście zaraz spadło ale przez ten okres to bardz0 ładnie utzymało 100% (podkreśłam, że całą drogę słuchałem muzyki na tel.)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PLANETA

A u mnie spokojnie te 24 godziny wzwyż na luzie starcza ,trochę neta kilkanaście rozmów ,tl i parę sms git tel i jego bateria. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1,5 dnia przy dużym używaniu tel a przy małym i czuwaniu maxa miałem prawie 5 dni :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z wyłączonym APN włączanym tylko na potrzebę chwili (facebook, foursquare, strony www) około 30 minut rozmów, parę sms-ów i czasami jakaś gra bateria wytrzymuje dokładnie 3 dobry.

Włączony APN cały czas + wszystko co wyżej maksymalnie bateria wytrzymała nie pełne dwie dobry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi