Skocz do zawartości
Gość Sekator

Ile godzin wytrzymuje wam bateria w SGS3?

Ile godzin wytrzymuje wam bateria?  

1023 użytkowników zagłosowało

1. 1. Ile godzin wytrzymuje wam bateria?

• Poniżej 12 H
        122
      • 12-24 H
        367
      • 24-36 H
        272
      • 36-48 H
        149
      • 48-60 H
        44
      • 60-72 H
        15
      • Powyżej 72 H
        51

Rekomendowane odpowiedzi

mam różne softy, ale podstawą prawie zawsze jest 4.1.1 jakiś najnowszy.

włączone cały czas: 3g, synchro dwóch gmailów, facebook (messenger cały czas), instagram, go pogoda interwał 1h

często robię fotki, czasami po kilkadziesiąt na dzień, dużo przeglądam map, gmail'a, około 30-50 sms dziennie, 10-20 rozmów, 30-60 min muzyki, trochę czytania newsów (wp.pl, onet, pap news) czasami trochę gier, większość czasu włączone gg

no i trzyma cały dzień bez problemów, bywa że pod koniec dnia mam 10%, ale bywa i 40%, w każdym razie na 2 dzień nie ma szans

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mad2

Wifi, 3G cały czas, godzina grania, godzina internetu w apkach, muzyka kilka godzin i tak jakoś schodzi w max 2 dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam standardowy ROM 4.1.1, piszę bardzo dużo SMSów, troche kożystania z WI-FI tyle co w domu jakieś uaktualnienia czy coś, 3G wyłaczone a baterian nie wytrzymuje 12 godizn, tj. w nocy naładuje, rano odepne i juz koło godziny 14 mam 30% bateri...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czesc. Mam oficjalny soft 4.0.4, telefon od nowości, jak jestem poza domem bez przerwy jest połączony z netem przez 3G, wifi jest caly czas włączone bo jak wracam do domu to łączy mi się z moją siecią. Telefonik przez cały dzień synchronizuje sie z fb, mailem, pogodą itp. Rano odłączam go od ładowarki i wieczorem podłączam, baterii starcza nawet gdy musze wrócić późno (nie raz dzowniłem np. po taxi o 3-4 rano i telefon jeszcze działał). Niestety jeśli gram w jakas gierke tzn ostatnio grałem przez 3 lekcje to po powrocie do domu trzeba już było go ładować.

Jak sie wyłączy całą sieć to bez jakiegokolwiek oszczędzania energii trzyma 2 dni+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pozioo

2 dni temu mialem jakis tam soft nie wiem jaki, to bateria trzymala od rana do wieczora. a teeraz po aktualizacji (obecnie pokazuje mi soft 4.0.4) uplynelo od odlączenia z gniazdka (8 rano do teraz 16.00) ubylo 15%. wiec zakladam ze bedzie ostro dluzej. nie wiem czy aktualizacja softu przyniosla te zmiany czy cos sie stalo. ale nie mam wlaczonego oszczedzania energii...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pozioo

wczoraj pokusilem się o zainstalowanie czystego polskiego 4.1.4. dziś 3h oglądania filmów podcZas dojazdu do pracy, w międzyczasie odtw muzyczny + lekkie zabawy + caly dzien na przemian wifii i 3g. Od godz 7.30 ( odłącZenie od gniazdka) do chwili obecnej 21.43 45% baterii. beZ oszczędzania energii.... do rana przewiduje ubytek do 36% .

Ps. Jestem w szoku. WcZoraj gdy się kladlem spać było dokładnie 43% baterii. Wstaje dziś rano i Zgadnijcie ile mam. Dalej 43%! Nie miałem wlaczonego wifi ani danych komórkowych. I nie miałem oszczędzania energii.

Edytowane przez Pozioo
    Dodalem spostrzeżenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wczoraj ładowałem po... 5 dniach. Dokładniej to 4.5 bo telefon pracował od niedzieli rano do czwartku wieczór. Oczywiście użytkowanie oszczędne - bez mutlimediów, bez 3G, tylko WiFi od wieczora do rana, gdy byłem w domu.

Niedużo też korzystałem z internetu w telefonie, bo wolę na tablecie - SGS3 bardziej był używany jak zwyczajny telefon: rozmowy, smsy.

Ale wynik wg mnie przyzwoity. Przy moim normalnym użytkowaniu telefon działa średnio 2 dni.

Soft to oficjalny 4.1.1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

24H- 36H -włączone synchro Gmail, FB messenger. Wi-Fi włączone w godzinach od ok.15-22, tak to bez danych komórkowych. Wyświetlacz ponad 4 godz. Jak dla mnie okej,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    molek

To i ja dorzucę swoją "cegiełkę"

Telefon ładowałem we wtorek, 16.10.2012. Odłączyłem od ładowarki ok. godz. 22, może 23.

W środę i czwartek zapomniałem podłączyć ładowanie. W piątek stwierdziłem że skoro telefon dział, to sprawdzę jak długo wytrzyma.

Dziś jest poniedziałek, 22.10.2012, godz. 9:40 i nadal mam 23% baterii.

Mam oficjalny soft 4.1.1. Telefonu nie wyłączam. Używałem go w ciągu tego tygodnia w miejscu o średnim poziomie sygnału 3G, częściowo w miejscu gdzie jest tylko 2G. Przez ten tydzień niewiele korzystałem z internetu, wi-fi miałem włączone od godziny do kilku godzin dziennie. Przeciętnie 20-30 minut dziennie gram. Do tego jakieś drobne filmiki. Rozmawiam dziennie od 20 minut do godziny.

Zwykle doładowuję telefon codziennie, ale podoba mi się możliwość działania bez zasilania przez dłuższy czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobre wyniki mają niektórzy! Ale chyba nie korzystają z tego smartphona w sposób do jakiego został stworzony.ją mam dwie baterie, oryginalną i high-capacity Gold bariery o deklarowanej pojemności 3000 mah (nie była tania) bo droższa niż oryginalna ale jej realna pojemność oceniam na jakieś 2300 max 2500mha. A i tak gdy włożeniu rano naładowany do pełną baterie to ok 16 wymieniam ja na druga bo mam ok 12-15% baterii. Ogólnie i tak jestem zadowolony bo w htc one x po 4 lub 5 godz używania(mojego) musiałem podlaczac pod prad.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi