Skocz do zawartości
Gość Sekator

Ile godzin wytrzymuje wam bateria w SGS3?

Ile godzin wytrzymuje wam bateria?  

1023 użytkowników zagłosowało

1. 1. Ile godzin wytrzymuje wam bateria?

• Poniżej 12 H
        122
      • 12-24 H
        367
      • 24-36 H
        272
      • 36-48 H
        149
      • 48-60 H
        44
      • 60-72 H
        15
      • Powyżej 72 H
        51

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio wyrobiłem sobie nawyk wyłączania wi-fi i 3g na noc, włączam kiedy wstaję. W takim układzie po 24h mam 30-40% baterii ale i tak ładuję codziennie, nie lubię ryzykować że mi padnie kiedy nie będę miał dostępu do zasilania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pagolik

A ja nie widze sensu trzymania w nocy wlaczonego wifi i nie wiadomo czego jeszcze. Ba, skoro jestem w domu i mam dostep do laptopa, po co mam katowac baterie wifi i innymi rzeczami. Jak potrzebuje to korzystam, ale non stop nie mam wlaczonej ani transmisji, ani 3g (tym bardziej, ze mimo iz mieszkam w duzym miescie, to 3g dziala jakos lipnie w Plusie :/). Przy normalnym korzystaniu z telefonu bateria trzyma na chwile obecna 2 dni i 16 godzin, a mam jeszcze 27%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    joxib

ja właśnie teraz podłączam swoją S3 do ładowarki a czas od ostatniego ładowania jaki minął to 69 Godzin. ;) wcześniej bywało też nawet do 75 i wydaje mi się że to jest całkiem dobry wyniki jako na taki telefon z sporym wyświetlaczem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli mam non stop wiofi to trzyma mi max do 53 godz z ( dzwonieniem i sms ) nie nażekam na czas pracy ważne że nie rozladowuje sie w polowie dnia poza domem .

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi trzyma ok 80h. Z tego ok 4h gry i internetu (3G, WiFi), 1h rozmów, 3h słuchania muzyki, kilka SMSów. Synchronizacja włączona non stop (Gmail, kontakty, itp. ) . Z WiFi korzystam jak jestem w domu.

Chyba niezły wynik.

post-173587-142557136449_thumb.jpg

Wysłane z mojego GT-I9300

Edytowane przez Szewcu72

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja póki co mogę się pochwalić że bateria trzyma mi 5d 10h i zostało jeszcze 17% poniżej screen

Bateria

post-183741-1425571386934_thumb.png

a wykorzystanie ramu

Ram

post-183741-14255713870035_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No cóż, zazdroszczę reszcie, gdyż mnie niemalże bez dzwonienia, smarowania, zabawy trzyma 2 dni i 2 noce... Gdy korzystam z wifi, wtedy jest znacznie gorzej, 1.5 dnia to jest maks, niestety...

Pozdrawiam!

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wazne, ze trzyma dzionek :) - w galaxy s1 bywalo, ze posilkowalem sie bakteria noszona portfelu (olbrzymia przewaga nad jabluszkiem - tam jak padnie to umarl w butach)

do chwili obecnej nie mialem jeszcze sytuacji awaryjnej a korzystm sporo - malie, internet, telefon - choc i tak rezerwa taktyczna zostala zakupiona

nie gram i nie slucham muzyki - ale sporo internetu, bardzo sporo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet do 3 dni chodź fakt jest to bardziej stan czuwania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon kupiłem jako nowy miesiąc temu z 4.1.1 bez brandingu. Nie używam WCDMA tylko GSM. Wifi tylko jak coś wiekszego pobieram. Do synchronizacji dwóch kont i aktualizacji wystarczy EDGE. Teraz mam 4.1.2. Trzyma 4-5 dni. Kilkanaście rozmów, sms'ów i maili dziennie. Nie uzywam go do gier. Zauwazyłem różnicę miedzy ładowaniem z kompa a przy pomocy ładowarki. Z kompa ładuje się 2 razy dłużej ale telefon wytrzymuje gdzieś 20-30% dłużej. Generalnie w S3 z baterią jest dużo lepiej w porównaniu z poprzednikiem SGS+, ktorego używałem w podobny sposób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi